logo

reklam
08 Kasım 2016

“Vatana ihanet edenlerin avukatlığına soyunanlar…”

erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım Keçiören’de Ankara Büyükşehir Belediyesi toplu açılış töreninde açıklamalarda bulunuyor.Erdoğan; “Vatana ihanet edenlerin avukatlığına soyunanlar bunun hesabını vermek durumundadır.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasından satırbaşları;

“Toplam yatırım bedeli 2 milyar TL’yi bulan bu eserlerin Ankara’ya hayırlı olmasını diliyorum. Yatırımlarda yaklaşık 4,5 milyon ton asfalt serimi yer alıyor. Açılışını yaptığımız eserlerin en önemlilerinden biri Yavuz Sultan Selim Bulvarı’dır. ”

-” Eğer siyasetçi oturduğu koltuğa güç katmıyorsa, koltuktan güç bekliyorsa ondan bir şey olmaz.”

-“Bizler başımızı yastığa koymadan önce nefis sorgulaması yapmak durumundayız. Bizim siyaset felsefemizin temelinde bu vardır. Elde ettiğimiz başarıların sırrı da budur. ”

-” Bildiriler yayınlayarak bir ülkenin Cumhurbaşkanına saldırmak hiçbir siyasetçiye yakışmaz. ”

-” Herkes haddini bilecek. Bu ülkede vatana ihanet edenlerin avukatlığına soyunanlar bunun hesabını vermek durumundadır. Milleti karşısına alan bedbaht olur.”

-“Biz sırtımızı o örgüte bu örgüte değil hakka ve halka dayarız. ”

“Millet bizi hiç yalnız koymadı. 15 Temmuz gecesi gibi tanklara, F-16 karşı koyarak kendisi için çalışanlara sahip çıktı. ”

-“15 Temmuz şehitlerimize, terör şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.Ankara’ya düşman ayağının basmaması coğrafi konumundan değil, halkının cesareti, dirayeti olduğu ortaya çıkmıştır. ”

-“Ben milletimi Allah için seviyorum. Bu yolda dimdik duracağız ve muasır medeniyetler seviyesine çıkacağız.”

-“Şehitlerimizin ve gazilerimiz aydınlattığı bu yolda hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemeye devam edeceğiz. 2023 Türkiye’sini inşa etmek için girdiğimiz bu mücadele içinde Rabbim yar ve yardımcımız olsun. ”

-“Önümüze dikilen terör örgütleri birer birer veya hep birlikte karşımıza dikiliyor. Türkiye ne zaman hayırlı bir adım atmaya kalksa ortalık toza bürünüyor.”

-“FETÖ ise yarım asırlık hazırlığın ardından 3 yıldır milletimize karşı savaş ilan etmiş durumda. Bölgenin yeniden yapılandırıldığı dönemde Türkiye’nin üzerine saldırmaları sanırım tesadüf değildir. ”

-“İddiaları ve ideolojileri normal şartlarda bir araya gelmez. Ama bakıyorsunuz aynı senaryoda yer almaktan rahatsız değiller. Ama iddiaları ideolojileri yalan. FETÖ’nün gözünü kan bürümüş katil sürüsü beslediğini gördük. Bizim verdiğimiz vergiler, tank, top silahlarla bu milletin evlatlarına ölüm yapdırdılar. Maske yırtıldı her şey meydana çıktı. Bölücü örgüt hakkı, hukuku ağzından eksik etmez. ”

-” PKK bir tarafıyla ırkçılık yaparken bir yandan da dünyada hiçbir karşılığı olmayan bir ideolojinin peşinde gidiyor. Türkiye olarak bu durumlar içinden geçtiğimiz durumu anlatıyor. Milletimiz oynanan oyunu görüyor. Sadece oyunu görmedi kararını da verdi.”

 

Share
410 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2