logo

13 Nisan 2015

VATAN PARTİSİ İZMİR’DEN İDDİALI ÇIKIŞ

0Vatan Partisi İzmir, Milletvekili adayları ve yüzlerce üyesi ile birlikte Torbalı’da kahvaltı düzenledi.

” Muhalefet Olmaya Değil, İktidar Boşluğunu Doldurmaya Adayız!”

Düzenlenen kahvaltıda konuşan Vatan Partisi İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Hüseyin Tugay Şen, “Muhalefet partisi olmaya değil, Türkiye’deki 13 yıllık iktidar boşluğunu doldurmaya adayız” diyerek Vatan Partisi’nin seçimlerde iddialı olduğunu belirtti.

Vatan Partisi İzmir Milletvekili Adayları Torbalı’da yüzlerce üyesi ile bir araya gelerek kahvaltı düzenledi. Kahvaltıya katılanlar arasında partinin 1. Bölge Milletvekili Adayları Gazeteci Ümit Zileli ve Turan Karakaş , 2. Bölge Adayı Hüseyin Tugay Şen  ve İzmir İl Başkanı Mustafa Tosunlar yer aldı.

Konuşmasında Türkiye’nin tek kurtuluşunun Vatan Partisi olduğunu ifade eden Hüseyin Tugay Şen, “Muhalefet partisi olmaya değil , ana muhalefet partisi olmaya değil, muhalefet boşluğunu doldurmaya değil , Türkiye’deki 13 yıllık iktidar boşluğunu doldurmaya adayız.  Bu yüzden bu hükümetten kurtulmanın yegane yolu Vatan Partisi’nin 7 haziran akşamı mecliste olması ve AKP’nin yerine kurulacak bir Milli Hükümetin merkezinde olması gerekmektedir” diye konuştu.

“Emperyalizme Karşı Çıkan Tek Parti Vatan Partisi”

Kahvaltıda konuşan bir diğer isim 1. Bölge Milletvekili Adayı Turan Karakaş oldu. Karakaş, emperyalizm kavramı ile diğer partilerden ayrıldıklarını söyleyerek , “Diğer partiler bir tarafa biz bir tarafa. Meclisteki dört parti aslında bir partidir. CHP’den emperyalizme karşı bir ses tepki gelmiyor.  AKP zaten emperyalizmin uzantısı, HDP emperyalizmin kendisi, MHP emperyalizmin kolaylaştırıcısı konumunda. Emperyalizme karşı çıkan tek parti Vatan Partisi’dir” dedi.

İzmir’in güçlü adaylarından 1. Bölge adayı Gazeteci Ümit Zileli ise Türkiye’nin 1950’den beri karanlıkta olduğunu belirterek, “Vatan Partisi Türkiye’yi birleştirecek tek partidir” diye konuştu.

Share
570 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2