logo

02 Aralık 2015

Vali ve Belediye Başkanı eşleri Kadınkonuk evini ziyaret etti

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’ün eşi Ayşe Küçük ve Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçinin eşi Sema Çiftçi Kadın Konukevini ziyaret etti.

1..Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük ’ün eşi Ayşe Küçük ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçinin eşi Sema Çiftçi, Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Kadın Konukevini ziyaret etti.

Ziyarette; Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük ’ün eşi Ayşe Küçük, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçinin eşi Sema Çiftçi, Büyükşehir Belediyesine bağlı kültür Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ekrem Ayaz, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol bulundular.

Kadın konukevinde kalan bayanlarla tek tek ilgilenen Ayşe Küçük ve Sema Çiftçi, konukevin de kalan bayanlarla bir süre sohbet etti. Burada kadınların devam ettiği kurslarla ürettikleri eserleri incelediler. Bu eserlerin halka açık sergilenmesi ve kadınlara gelir getirici dönüştürülmesi istendi.

Kadın konukevi müdüresi Kadriye Kocaoğlu, “Bugün kurumumuzu ziyaret eden sayın valimizin eşi Ayşe Küçük hanım efendi ve büyükşehir belediye başkanımızın eşi Sema Çiftçi hanım efendiye çok teşekkür ederim. Bu tür ziyaretler burada kalan bayanlarımız için bir moraldir. Ziyaretlerin devam etmesini temenni ediyorum” dedi.

 

Share
531 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2