logo

15 Haziran 2015

Vali Koçak Küçük Sanayi İşletmecilerine Ziyarette Bulundu

30Mardin Valisi Ömer Faruk Koçak  beraberlerinde vali yardımcısı Ali Güldoğan Küçük Sanayi Bölgesindeki işletmecileri ziyaret ederek istek ve taleplerini dinledi.

Mardin Küçük Sanayi Sitesi ve Yapı Kooperatif başkanı Şeyhmus Çalkan ve diğer üyelerle birlikte sanayide bulunan işletmecilere ziyarette bulunan Vali koçak işletme sahipleri ile görüşerek istek ve taleplerini dinledi.  Vali Koçak ziyaret sonrasında yapılan çalışmalar ve yapılması planlanan projeler ile ilgili Başkan Çalkan ve diğer üyelerle birlikte kısa bir toplantı gerçekleştirdi.

Küçük sanayi sitesi başkanı Şeyhmus Çalkan sanayi sitenin sorunlarını  ekibiyle birlikte anlatarak özellikle elekrriklerin sık sık kesilmesi,dalgalanması ve  hırsızların kol gezdiğini anlatarak valide tek tek not alarak konu üzerinde durabileceğini belirtti.

Vali Koçak”Bizim zamanımızda ve Mardin de aynı konum vardı.Bir memur ailesi  kız istemeye gittiğinde memurdur diye kızı vermezlerdi ama esnaf odlumu kızı hemen verirlerdi ama şimdi tam tersi olduğunu gördük.Eğer damat memursa kızı hemen verirler,esnafsa kızı vermek istemezlerdir.Ama benim görüşüm esnaf her zaman daha kazançlı ve daha varlıklıdır çünkü sanat altın bir bileziktir”Sözü boşuna söylenmemiştir.

Share
220 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2