logo

26 Haziran 2017

Uygun Fiyatlı Protein Tozları

Spora başlayarak vücutlarını çok daha iyi bir görünüme kavuşturmak isteyen kişiler sporu destekleyici besinleri de kullanmak zorunda oluyor. Bu besinler tamamen doğal yollardan üretildiği için vücuda hiçbir negatif etkisi bulunmuyor. Kimyasal ürünler olmadığı için eğitmenlerin de tamamı bu ürünlerin kullanılmasını önerirken kişiler kısa süre içerisinde daha iyi sonuçlar alabiliyorlar. Kişilerin almaları gereken vitamin ve mineral miktarları belirlenirken kişiler bu maddeleri doğal yollardan alamadıkları için bu ürünleri kullanıyorlar. Genel olarak protein tozu sporların ilk aşamasında tercih edilen spor besini oluyor. Birçok farklı etkisi bulunan bu protein tozları ile birlikte kişiler sporlarının ikinci ya da üçüncü aylarında çok ciddi etkiler görmeye başlıyorlar.

(As fellow runner, Cameron McKenzie from Brookville High School (right), runs on) Brock Hanna (left, on ground), from Marion High School, hits the ground hard after falling during the boys 300 meter intermediate hurdles run during the 2008 Group AA Boys and Girls State Track/Field Meet.

Protein tozu almayı düşünen ancak bu konuda çok fazla bilgisi olmayan kişiler güvenilir markaların en çok satan ürünlerine yöneliyorlar. Bu aşamada optimum whey en çok tercih edilen protein tozlarından birisi olarak gösteriliyor. İngiltere merkezli olan Optimum firması tarafından üretilen bu protein tozu ile birlikte kişilerde kas oluşumu artarken dayanıklılık da çok üst seviyede artış gösteriyor. Toparlayıcı etkisi de bulunan bu ürün ile birlikte kişiler fiziklerini en kısa süre içerisinde düzeltmeye başlıyor. Kullanımının kolay olması ve lezzet açısından da iyi düzeyde olması ürünün tercih edilmesinin sebepleri arasında gösterilebiliyor.

Ürünün içeriğinde ağırlıklı olarak protein bulunuyor. Bir ölçeği 30 gram olurken kişiler 30 gram içerisinde 24 gram protein alıyorlar. Bu miktar ile birlikte kişiler üründen %80 oranında protein alıyorlar. Bir ölçeğin %80’i protein olurken kalan kısımları glutamin ve BCAA gibi ürünler oluşturuyor. Bu sayede kişiler ihtiyaç duydukları minerallerin tamamını vücutlarına bu yolla almış oluyorlar. Ürünün kullanım durumu kişilerin yaptıkları spora göre farklılık gösteriyor. Kişiler eğer sporlarına yeni başladıkları bir dönem içerisindelerse bu durumda spordan sonra bir ölçek ile hazırlanması yeterli oluyor. Eğer sporları gelişmiş ve artık yüksek ağırlıklarla daha uzun süre çalışmalar gerçekleşiyorsa bu kişiler spor öncesinde ve sonrasında birer ölçek tüketebilmektedir. Son seviyede kişiler günde 3 servise çıkarabilirler.

Ürünün hazırlanma aşamasında 300 ml. sıvıya ihtiyaç duyulurken kişiler damak tadına göre bu miktarı değiştirebilmektedir. İsterlerse kişiler süt ya da meyve sularını katarak da bu ürünü daha lezzetli hale getirirler. Süt kullanacak olan kişilerin sütün yağsız süt olmasına dikkat etmeleri önerilmektedir. Yağlı süt olursa ürünün emilimi gecikeceğinden üründen alınan verim düşebilmektedir. Whey protein fiyat açısından da oldukça uygun düzeylerde olmaktadır. Genel olarak spor besinleri alan kişiler aldıkları ürünlerin toplam fiyatlarından çok bir servis için ödeyecekleri bedele bakarlar. Bu doğrultuda bu ürün için de ortaya çıkan rakamlar oldukça uygun seviyelerde olmaktadır.

Kişiler bu ürünü satın alırken internet sitesini tercih ederlerse çok uygun bir karar vermiş olurlara be ekstra indirimler ile birlikte ürünü çok uygun fiyat ile satın alabilirler. Fitbull sitesinde bu ürünü 2273 gramlık ambalajında satılırken 75 defa rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu ürünün toplam fiyatı 229 TL olurken kişiler bir servisi için 3,05 TL ödeme yapmaktadır. Eğer ödemelerinde kişiler kredi kartlarını kullanırlarsa 9 taksit imkânı elde edeceklerdir. Böylece ödemeler kısa süre içerisinde tamamlanırken çok rahat bir biçimde ödemeler yapılabilir. İsterlerse kişiler banka hesaplarından yaptıkları havale ile birlikte de ödemelerini gerçekleştirebilirler. Bu yolu seçen kişiler ekstra %5 indirim elde edeceklerdir. Bu ödeme planlarından birisini seçtikten sonra kişiler siparişi tamamlarken 3 iş günü içerisinde hediyeler ile birlikte ürün kişilere teslim edilir.

Share
199 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2