logo

reklam
19 Şubat 2017

UYGAD;”Viranşehir Halkına Geçmiş Olsun

UYGAD Güneydoğu ve Şanlıurfa İl temsilciliği 17 Şubat akşamı Viranşehir adliye lojmanlarına yapılan bombalı terör saldırısıyla ilgili yazılı bir mesaj yayınlayarak şiddetle kınadı.

UYGAD Güneydoğu ve Şanlıurfa Temsilciliği adına Güneydoğu ve Şanlıurfa İl Temsilcili Sıtkı Aloğlu yazılı açıklama da şu ifadelere yer verdi

UYGAD Güneydoğu ve Şanlıurfa İl Temsilcisi Aloğlu;” Suçsuz günahsız çocukların yaşadığı, insanların topluca aile hayatını yürüttüğü mekanlara yapılan bu saldırı, terörün alçak ve vahşi yüzünü tekrar göstermiştir.

Yüce Türkiye Cumhuriyeti güçlüdür, Anadolu’nun medeniyetler yuvası olan bu kutsal topraklarda yaşayan bu necip halk, hiçbir zaman alçakların tuzak ve ihanet dolu kalkışmalarından yılmayacaktır.

Yapılan bu saldırıda maalesef bir güvenlik görevlisi ve suçsuz günahsız bir çocuk şehid olmuştur.

Şehadet şerbeti içenlere Yüce Allah’tan rahmetler, yaralanan ailelere çok çok geçmiş olsun diyor, acil şifalar temenni ediyoruz. Son zamanlarda birtakım güçler ülkemiz üzerinde kurdukları senaryoları yaklaşan referandum öncesinde insanlarımızın ve ülkemizin huzurunu, barışını, bozmak adına uygulamak istiyorlar. Biz Türk Milleti olarak bu tür maşa örgütlerin uyguladıkları veya uygulayacakları senaryolara karşı duyarlı olalım Provokasyonlara gelmeyelim. Diyerek sözlerini tamamladı.

Etiketler: » » »
Share
161 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2