logo

UYGAD, STAR Gazetesi’ne İlkeli Yayın Ödülü Verdi

UYGAD Yönetim Kurulu, Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak’ı makamında ziyaret etti.

STAR ÖDÜL 1
Merkez binası Güneşli’de bulunan Star Medya Gurubu’nu ziyaret eden UYGAD Yönetim Kurulu ve Genel Başkan Mehmet Derviş Canbekli, Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak’a ilkeli yayından ötürü plaket takdim ederek görevinde başarılarının devamını diledi.

STAR ÖDÜLÜ 2
Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albyrak’ı makamında ziyaret eden UYGAD Yönetim kurulu ülke meselesine değindi. Ülkenin meselesi gündem olunca sohbet daha da koyulaştı. UYGAD Genel Başkanı Mehmet Derviş Canbekli sohbetinde 15 Temmuz Darbe girişiminin ülkeye verdiği zararlardan bahsederek yaşanan olayın vehametinin ekonomiye ve topluma nasıl yansıdığını, olaylar sonucu işyeri sahibi birçok vatandaşın mağduriyetini ve sıkıntılarını anlattı. Olaylardan fazlasıyla etkilenen Güneydoğu halkının tedirginliği de sohbet konusu oldu. Karşılıklı görüşülen ve çözüme dayalı fikirler konusunda sohbet sürerken, ayrıca Gazetecilik mesleğinde, geçmişteki gazetelerin yayın politikası ve şimdiki gazetelerin genel durumlarına değinen Albayrak ise, işini doğru yapan yerel medyayı da övgüyle anlattı. Kutsal bir görev yaptıklarından bahseden Albayrak görevini kötüye kullanan gazetecilerin de olduğunu belirtti. UYGAD Genel Başkanı Canbekli, STK olarak bu konuda yaptığı çalışmalar olduğunu, yerel medya ile ulusal medya arasında mekik dokunduğunu dile getirdi. UYGAD’ın projelerinden bahseden Canbekli birlikte görev aldığı arkadaşlarını tanıttı.

 

Ziyarette Mercekhaber Gazetesi’nden Mehmet Derviş Canbekli, Ahmet Al ve Mehmet Zengin’in yanı sıra Marmara’nın Sesi Gazetesi Sabahattin Acar, 34 Gündem Gazetesi’nden Bekir Hallaç, Pusula Gazetesi’nden Emin Doğan, Hasbahçe Gazetesi’nden Ayetullah Coşkun, yapmış olduğu çalışmalarından bahsetti. Sohbet ve tanışmanın ardından plaket takdim edildi ve toplu olarak resimler alındı.

Share
986 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

UYGAD, STAR Gazetesi’ne İlkeli Yayın Ödülü Verdi” için 1 yorum

  1. saliha : diyor ki:

    Tebrikler. Basarilarinizin artarak devamini diliyorum. Calismalarinizi yakinsan takip ediyorum.

UA-36507442-2