logo

reklam
23 Kasım 2016

(UYGAD) Şanlıurfa Teşkilatı öğretmenler gününü kutladı.

 

15175383_383038128703212_542238614_n

Merkezi İstanbul’da olan Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyetimiz (UYGAD) Şanlıurfa Teşkilatı ilk programını yaparak Öğretmenler gününü kutladı. Programda emekli eğitimci Ahmet Soran’a; vefat eden, şehit olan ve emekli öğretmenler adına plaket takdimi edildi.

Şanlıurfa Haliliye ilçesi Köprübaşı mevkisinde olan şubedeki programa, Şeyhanlılr Yardımlaşma Derneği Baskanı Mustafa Çiçekli, Medya yazarları der Baskanı Abdulkadir İkbal, İnternet Yayıncıları Derneği Baskanı Ömer Dodanlı  ,Tüm Emekliler Derneği Başk. Yardımcısı İbrahim Türkmen, İnşaat mühendisleri Odası eski Baskanı Enver Sedat Yahlizade, halk eğitim diksiyon hocası İbrahim Halil Çelik ve öğrencileri, TC Adalet Bakanlıgı mütercimi emekli öğretim görevlisi Cuma Hundur, İstanbul Şanlıurfa İşadamları Dernegi kurucusu Sami Ciriş, fotoğraf sanatçısı Taylan Olguner, şair ve ressam Fatih Kürkçüoğlu, Kısas’lı şairler, Ahmet SORAN hocanın ailesi, ögrencileri ve basın medya temsilcileri iştirak ettiler.

UYGAD Şanlıurfa İl temsilcisi Sıtkı Aloğlu Sn SORAN hoca ve katılımcılara teşekkür ederken, Şubenin resmi açılışının 10 Aralık’da İstanbul’dan gelecek UYGAD ve Mercek Haber yöneticileri tarafından yapılacağını belirtti.

Merkezi İstanbul’da olan Uluslararası yazarlar ve gazeteciler cemiyetimiz (UYGAD) Şanlıurfa Teşkilatı ilk programını yaparak Öğretmenler gününü kutladı ve emekli eğitimci Ahmet SORAN beye tüm ve vefat eden, şehid olan ve emekli öğretmenler adına plaket takdimi yaptı.

 

Etiketler:
Share
271 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2