logo

07 Eylül 2016

UYGAD GENEL BAŞKANI CANBEKLİ, ÇANGIR’A ”ONURSAL ÜYE” ROZETİ TAKTI

UYGAD Genel Başkanı ve Mercekhaber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Derviş Canbekli Tuzla Halk Eğitim Merkezi Müdürü Metin Çangır’a makamında ziyarette bulundu.

 

çangırrrrrr

Tuzla’nın eğitimde öncü ve çalışma prensibi ile ilk akla gelen, Tuzla halkına her zaman verimli bir şekilde hizmet vermeye devam eden Tuzla Halk Eğitim Merkezi yaz – kış eğitim programlarına devam ediyor.

 
Ekibi ile yoğun çalışmaları sonucu elde ettikleri başarılarla her zaman ön planda olan ve eğitime fazlası ile önem vererek Tuzla halkına hizmet için çalışmalarını aralıksız sürdüren Çangır’a teşekkür eden Gazeteci Mehmet Derviş Canbekli, başarılı çalışmalarından dolayı da ayrıca tebrik etti.

 
Kendilerini aynı zamanda UYGAD Onur Üyesi olarak da aralarında görmekten onur duyacağını belirten Canbekli’ye teşekkür eden Metin Çangır, UYGAD’ın bir üyesi olmaktan memnun olacağını dile getirdi.

çangııır

Canbekli’nin UYGAD Onur Üyesi olarak taktığı rozetten sonra Çangır da, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek yayın hayatlarında da başarılarının devamını diledi.

 

HABER : İSLİM KÜBRA CANBEKLİ

Share
1001 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2