logo

reklam

UYGAD Erzurum’dan Referandum Paneli

Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Derneği Doğu Anadolu Bölge Temsilciliğinden yaklaşan referandum öncesi Devlet’e destek paneli düzenlendi.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mevlüt Doğan, Büyük Erzurumspor Kulüp Başkanı Ali Demirhan, Prof.Dr.Uğur Yavuz’un konuşmacı oldukları panelde, Uygad Doğu Anadolu Bölge Temsilcisi Burak Codur, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Hüseyin Koçan, Kaynak Geliştirme Ve İştirakler Daire Başkanı Selahattin Turan, Erzurum Gençlik Derneği Başkanı Cengiz Yantır, İş Adamı Fevzi Genç, dernek yönetimi ve aileleri katıldı.

 

Oldukça verimli geçen panelde Uygad Doğu Anadolu Başkanı Burak Codur, ” Güzel ve tadında bir panel oldu. Aile olarak gördüğümüz isimler ile bir araya geldik. Kalabalık olmayışı panelin etki alanını azaltmış gibi görünüyor olsa da bizce sohbet tadında oluşu geceyi daha da keyiflendirdi. Gönül isterdi ki salon dolu olsun lakin burada az sayıda misafirimize bile programımızı bozmadan bişeyler aktarma gayemiz işimizi ne kadar ciddiye aldığımızın göstergesidir.Değil yüz kişi bir kişi bile kalana kadar, Devletimizin büyüklüğünü, gücünü, varlığını ve birliğini herşeye, herkese rağmen anlatmaya devam edeceğiz.Konuşmacı olan kıymetli konuklarımıza ayrı ayrı teşekkürler ediyorum.” dedi

Etiketler: » » » »
Share
253 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2