logo

07 Mart 2016

ÜNLÜLER “KADINA ŞİDDETE HAYIR” İÇİN SAHADA

2Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun organizasyonuyla ünlüler ve Bakırköy’deki kadın futbol takımları karması 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde “Kadına Şiddete Hayır” demek için maç yapacaklar.
Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Spor eski Bakanı Fikret Ünlü, eski milli futbolcular Tanju Çolak, Hasan Vezir,  G.Saraylı eski  futbolcular Saidoo, Burak Dilmen, Murat Erdoğan gibi spor, sanat, siyaset ve medya dünyasından tanınmış ünlülerin yer alacağı takım ile Bakırköy Kadın Futbol Takımları Karması müsabakası Bakırköy Belediyesi Atatürk Spor ve Yaşam Köyü Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak.
8 MART ŞİDDETE HAYIR FUTBOL TURNUVASI
Bakırköy Belediyesi birimleri arasında 13 takımın katılacağı “Kadına Şiddete Hayır Futbol Turnuvası” da yarın gösteri maçının ardından başlayacak.
Kadına şiddete hayır, sporda şiddete hayır, şiddetin her türlüsüne hayır temalarının işleneceği turnuva 15 Nisan’da sona erecek ve ilk dereceye giren takımlara kupa verilecek.
BAŞKAN KERİMOĞLU KIRMIZI KARTLARI YIRTACAK
Turnuvanın başlangıcında kırmızı kartlar Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu tarafından yırtılacak ve belki de dünyada ilk defa bir turnuvada kırmızı kart kullanılmayacak.
Ayrıca turnuva boyunca tüm müsabakaları da kadın hakemler yönetecek.
YER: Bakırköy Belediyesi Atatürk Spor ve Yaşam Köyü-Bakırköy Adliyesi altı
TARİH: 8 Mart 2016-Salı
SAAT: 11.00

Share
308 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2