logo

ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK KİTAPLARI MANİSA YOLUNDA…

Büyük Anadolu Kardeşlik Derneği, Manisa Gördes İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce başlatılan kitap kampanyasına destek oldu.1

Üniversiteye hazırlık kitaplarından oluşan koliler, Gördes İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çoşkun Çelik’e ulaştırılmak üzere İstanbul’dan yola çıktı.

Büyük Anadolu Kardeşlik Derneği Genel Başkanı Reyhan Aydın, dernek olarak en temel misyonlarının eğitime katkı olduğunu söyledi.

Gençlere yatırımın, geleceğe yatırım olduğunu altını çizen Aydın ” Derneğimiz eğitime yönelik sosyal projelerde elini taşın altına her zaman koymuştur, bundan sonra da koyacaktır. Cehalete ışık tutmak bizim en temel ilkemizdir. Muasır medeniyet seviyesine ulaşmanın tek yolu eğitimden geçiyor. Gençlerin eğitimine yapılan yatırım, en değerli yatırımdır. ” dedi.

Büyük Anadolu Kardeşlik Derneği Genel Başkanı Reyhan Aydın, kitap kampanyasına desteklerini esirgemeyen tüm gönül dostlarına teşekkür ederek  ” Derneğimizin Genel Sekreteri Mahmut Çelik beye, Genel Başkan yardımcımız Reşit Öncelbeye ve Şanlıurfa Şube Başkanımız Mustafa Dara beyefendiye çok teşekkür ederim. Batman’da Halil Candan bey ve ekibine, Mersin’de İbrahim Demircan bey ve ekibine, derneğimizin saymanı Fatma Çınar Aslan hanımefendiye emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” açıklamasında bulundu.

Share
233 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2