logo

01 Ocak 2016

UMUT ÇOCUKLARINA YENİ YIL ZİYARETİ

KLKLKartal Belediyesi ve Kavram Temel Lisesi, Vakıfbank Umut Çocukları Sosyal Rehabilitasyon Merkezi Yatılı İlk-Orta Okulu öğrencilerini ziyaret etti. Yeni yıl kutlaması kapsamında gerçekleştirilen ziyarette çocuklara çeşitli hediyeler verildi.

Ziyarette; Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Gökhan Yüksel, Kartal Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Sedat Ertekin, Kavram Temel Lisesi Okul Müdürü Safiye Argunşah ve öğrenciler yeni yılda Umut Çocukları öğrencilerini yalnız bırakmadı. Öğrenciler ile birlikte yemek yiyen ziyaretçiler, satranç ve futbol oynayarak keyifli dakikalar geçirdiler.

Vakıfbank Umut Çocukları Sosyal Rehabilitasyon Merkezi Yatılı İlk-Orta Okulu Müdürü Mehmet Akgül, yaptığı konuşmada: “Okulumuza verdiği desteklerden dolayı Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e teşekkür ederim. Eğitim ve eğitimcinin her zaman yanında olduğunu ve desteklediğini bilmek çok güzel. Sizleri de burada görmekten mutluluk duyduk. Teşekkürlerimi sunar sağlıklı bir yıl geçirmenizi temenni ederim.” dedi.

“Kartal Belediyesi olarak hep yanınızdayız”

Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Gökhan Yüksel yaptığı konuşmada: ” Kartal Belediye Başkanı Sayın Op. Dr. Altınok Öz’ün sizlere selamlarını getirdim. Yeni yılın sağlık, mutluluk, huzur getirmesi temennisinde bulundu. Kartal Belediyesi olarak hep yanınızdayız. Unutmayın ağabeyleriniz, ablalarınız olarak her zaman yanınızdayız. Yalnız değilsiniz.” dedi.

Share
242 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2