logo

20 Mart 2016

Ulutürk Team, Tayland yolcusu

Kadir AKTÜRK

 

Geçen yıl Çinli rakibini 5.Raunda nakavt ederek Türk bayrağını dünyanın öbür ucunda dalgalandıran Sinan Ulutürk, yeni bir zafere daha imza atmak amacıyla yine Tayland’a girecek.

müslüm aktürk

Eski şampiyon Barış Kılıççeken’in desteğiyle yeni maç için hazırlıklarını sürdüren yenidünya şampiyonu Sinan Ulutürk, “Bana ve ekibime vermiş olduğu destekten dolayı İşadamı Sayın Barış Kılıççeken’e kendim ve ekibim adına çok teşekkür ediyorum. 2015’de Tayland’da Çinli rakibimi beşinci raunda nakavt ederek bayrağımızı dünyanın öbür ucunda dalgalandırdım. Daha önce Krallar Kupası’nı kazanarak aynı şeyi tekrar yaptım ve gücümün, kanımın son damlasına kadar Şanlı Türk bayrağımızı dalgalandıracağım. Birçok ülkede maçlarımız var. 2016 bizim için zor geçecek ama biz yine Yüce Allah’ın izniyle bayrağımızı dalgalandıracağız” dedi.

 

HER ZAMAN YANINDAYIM

 

Şampiyon sporcuya sponsor olan Barış Kılıççeken ise, kendisinin de geçmişte uzak doğu sporuyla uğraşarak bu sporu hayat tarzı haline getirdiğini söyledi. Sinan Ulutürk’e inandığı için destek olacağını belirten sporsever işadamı Kılıççeken, şunları kaydetti:

“Başarılı bir ekibe destek veriyorum. Kardeşim Sinan Ulutürk’ün maçlarını ve başarılarını yakından takıp ediyorum. Dünya şampiyonu Sinan Ulutürk’ün her zaman yanındayım. Eminim ki 2016’daki maçlarını nakavtla kazanacak. O gücü gözlerindeki cesarette hissediyorum. Allah yardımcıları olsun.”

Share
421 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2