logo

09 Haziran 2015

ÜÇÜZLER BAŞKAN KERİMOĞLU’NDAN CESARET SERTİFİKALARINI ALDI

7Bakırköy Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından Bakırköy’deki 5 özel hastanede sünnet ettirilen çocuklara  Bakırköy Cumhuriyet(Özgürlük) Meydanı’nda, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu cesaret sertifikalarını verdi.

 

Başkan Kerimoğlu’nun elinden cesaret sertifikasını alanlar arasında üçüz kardeşler Ahmet Yusuf, Ali Taha ve Sait Çevik de vardı.

Üçüz çocuklar Meydan’daki herkesin ilgi odağı oldu.

 

Sünnet çocukları daha sonra  aileleriyle beraber davul-zurna eşliğinde belediyenin otobüsleriyle  Eyüp Sultan Camii’ne gittiler.

Başkan Kerimoğlu yaptığı konuşmada şunları söyledi: ”Çocuklarımızın anılarında unutamayacakları en önemli günleri beraber yaşıyoruz. Çocuklarımızın hayatları boyunca sağlıklı, başarılı ve mutlu olmalarını diliyorum. İnsanlığa ve ülkemize hayırlı birer evlat olarak yetişmeleri en büyük dileğim.

 

SÜNNET ŞÖLENİ ÇARŞAMBA GÜNÜ

 

Sünnet çocukları , 10 Haziran 2015-Çarşamba günü de saat 15.00’de Bakırköy Belediyesi Botanik Parkı Sosyal Tesislerinde    başlayacak “Sünnet Şöleni” ile eğlencenin doruğuna çıkacaklar.

Tahta bacak, palyaço, illüzyonist gösterisi, müzik, çocuk oyunlarının yer alacağı şenlikte; Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’da çocuklara altın ve çeşitli hediyeler  sunacak.

Share
275 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2