logo

TUZLA’DA 3 YENİ PARK HİZMETE GİRDİ

Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı,Tuzla Aydınlı Mahallesi’nde, yapımı tamamlanan 3 yeni parkı törenle vatandaşların hizmetine sundu.

yazıcı.,
Tuzla’da yapımı tamamlanan 3 yeni Parklardan, Evliya Çelebi Mahallesi Veysel Karani Parkı, Aydınlı Mahallesi Gürpınar Caddesi Parkı ile Aydınlı Mahallesinde Kardeşler Sokak Parkı’nın toplu açılışını Aydınlı Mahallesindeki Gürpınar Caddesi Parkında törenle halkın kullanımına açtı. İlk Konuşmayı Ak Parti İlçe Başkanı Sebahattin Demirci yaptı. Demirci Başkan Yazıcı’nın çalışmalarını övgü ile bahsetti.

yazıcıı,
yazıcıı.,İlçeye yapılan yatırımlarla Tuzla’yı bir marka şehir haline getirmeye çalıştıklarını ifade eden Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla’da yaşamanın bir ayrıcalık olduğunu vurguladı. Yazıcı; “Kendi kendine yetebilen bir ilçe, bir mahalle oluşturabilme gayretimizi sürdürüyoruz. Biz Tuzla’da bütün planlarımızı geleceği daha güzel şekilde olmasına gayret ettik. Tuzla’daki bütün planlamalarımızı yeteri kadar spor alanı, yeteri kadar yeşil alan, yeteri kadar sağlık alanı, eğitim alanı ve yeteri kadar yaşanabilir alanlar oluşturabilmek ve Tuzla’da yaşamanın bir ayrıcalık olduğunu vurgulayabilmek için gayret ediyoruz. Ulaşım, eğitim ve mutlaka sağlık alanındaki yatırımlarımız olmazsa olmazlarımızdır. Tuzla’da çocuklarımız büyürken spor yapabilecekleri, eğlenebilecekleri, toprakla dokunabilecekleri bir alan oluşturma gayretindeyiz. Yatırımlarımız bunlarla sınırlı değil devamı gelecektir. Söz verdiğimiz projeler bir bir hayata geçiyor” dedi.

yazıcı
Aydınlı Mahalle Muhtarı Nevzat Özsoy Başkan Yazıcı’ya hizmet ödülü olarak plaket takdim etti. Parkların toplu açılış törenine Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Sebahattin Demirci, AK Parti Tuzla Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı, Blediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çelikel, Ahmet Çabuk, Dr.Turgut Özcan, Meclis Üyeleri,İlçe Sağlık Müdürü Dr. Hüdaverdi Kul, Halk Eğitim Müdürü Metin Cangır, Mahalle Muhtarları, Daire amirleri ile Müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Hizmete açılan parkta çocuklar oyunlar oynayarak keyifli dakikalar geçirdi. Aydınlı Mahallesi Gürpınar Caddesi Parkı’nı gezen Başkan Şadi Yazıcı, açılışa katılan vatandaşlarla sohbet etti. 3 parkın toplamı 7 bin 500 metrekareden oluşurken, hizmete açılan parklarla birlikte ilçedeki park sayısı 103’e çıktı. Parkta çocuklara oyuncak dağıtıldı.

yazııcı
Parklara güvenlik nedeniyle kameralar yerleştirileceğini ifade eden Başkan Yazıcı, kötü niyetli insanların parklara zarar verdiğini söyledi.

yazzıcı
Başkan Yazıcı, “Buraya verilen zarar, size verilen zarar. Bu parka verilen zarar, millete verilen zarardır.Bu paralar sizleren aldığımız vergi ile yapılıyor, onlara acıyorum” dedi.
Konuşmaların ardından Başkan Yazıcı, protokol üyeleri ve vatandaşlar hep birlikte açılış kurdelesini kesti.

Share
554 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2