logo

09 Haziran 2016

Tuzla Belediyesi, İlk Sokak İftarını Yayla Mahallesi’nde Düzenledi

Tuzla Belediyesi, bu yılki ilk sokak iftarını Yayla Mahallesi’nde düzenledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, 3 bin Tuzlalı ile birlikte iftar açtı.

1
Tuzla Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da sokak iftarları geleneğini sürdürüyor. Tuzla Belediyesi, bu yılın ilk sokak iftarını Yayla Mahallesi Cengiz Topel Caddesi’nde düzenledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Sebahattin Demirci ve AK Parti Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı, iftar öncesi masaları gezerek vatandaşlarla selamlaştı. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, istek üzerine mahalle sakinleriyle bol bol fotoğraf çekildi.2

Birlik ve Beraberliğimizi Perçinlemek İçin Bu Sofraları Paylaşıyoruz
Tuzla Belediye Başkanı Yazıcı, “Rabbim inşallah bu Ramazan-ı Şerif’in rahmetinden, bereketinden, feyzinden en güzel şekilde yararlanmayı nasip eder. Ramazan-ı Şerif vesilesiyle dünyanın her yerinde ve bütün İslam coğrafyasında mazlumların kurtuluşuna vesile olması için dua ediyoruz. Ramazan sofralarını süsleyen siz değerli vatandaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum. İnanıyoruz ki kardeş olanlar aynı sofrayı paylaşanlardır. Birliğimizi ve beraberliğimizi geleceğe dair perçinlemek için bu sofraları paylaşıyoruz. Sizler de bu sofraları en güzel şekilde süslüyorsunuz, sizlerden de Allah razı olsun. Tuzla’da hizmetlerimizi, sizlere hep daha iyi hizmet ve daha iyi bir gelecek imkanlarını sunabilme gayretiyle sürdürüyoruz. Rabbim inşallah gücümüzü artırır. Sizlere hizmet etmekten onur ve gurur duyuyorum” dedi.
Ramazan ayına kavuşmanın heyecanını yaşadıklarını belirten AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Sebahattin Demirci de konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Sokak iftarları öncesi ve sonrasında alanda ney dinletisi ile çocuklara yönelik orta oyunu ve meddah gösterisi düzenlendi.

Share
374 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2