logo

18 Şubat 2016

Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi, Düzce’de de Öğrencilerin Hayallerini Gerçekleştirdi

Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi, Hayal Ağacı projesi kapsamında Düzce’de de öğrencilerin hayallerini gerçekleştirdi. İş kıyafetleri giyen gençler, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın desteğiyle Yeni Karaköy İlkokulu’nu yeniledi. 1378383_10151883762299637_1058268167_n
Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi, Hayal Ağacı projesi kapsamında Düzce’de 2 sınıflı bir okul olan Yeni Karaköy İlkokulu’nun yardım talebini de karşıladı. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın desteğiyle Düzce’ye giden gençler, okulun duvarlarını boyadı, sıraların ve dolapların tamirini yaptı. 3 gün boyunca okulda gönüllü olarak tadilat yapan gençler, Yeni Karaköy İlkokulu öğrencilerini ikinci dönemin ilk gününde sevince boğdu. Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi Öğrencileri, okulu yenilemekle kalmadı, öğrencilere kırtasiye, giyim ve temizlik malzemelerinden oluşan çeşitli hediyeler dağıttı. Sınıflarda elleriyle resim çizip duvarları süsleyen gençler, aldıkları kitapları ve oyuncakları sınıflara yerleştirdi. Tuzla Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güven Ada da öğrencilere oyuncak hediye ederek çocukların sevincini arttırdı.
Yeni Karaköy Muhtarı Mesut Cengiz ile Yeni Karaköy İlkokulu Müdürü Enver Şahin, okula desteklerinden dolayı Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür etti.

Share
327 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2