logo

20 Temmuz 2016

TÜRKİYE BİRİNCİSİ ÖZEL TEKDEN KOLEJİ’NDE.!

” Her Çocuk Zekidir, Eğitmesini Bilene ”

 

      2015 -2016 TEOG Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş ( Merkezi  yazılı sınavları ) 1. ve 2.ci Sınavda bütün soruları doğru cevaplandırarak, YEP Puanı 500 ile TÜRKİYE BİRİNCİSİ olan Öğrenme arkadaşımız Selin DİCLE ile 1.ci Sınavda bütün soruları doğru cevaplandıran Simge SERİNYEL, Beyzanur TOKGÖZ, Isıktan TANIŞ ve Berk ERDEM’in başarıları Tekden Eğitim Kurumları İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Osman TAŞDEMİR tarafından açıklandı ve bir kez daha zirvede kalmanın başarı mutluluğu yaşandı. Bu başarılarından dolayı her biri tek tek Okul yöneticileri tarafından tebrik edilerek, bundan sonra ki eğitim hayatlarında basarılarının devamı temennisinde bulunuldu..

     3 ” Çocuk Dostu Akıllı Okul ” Bina standartların da eğitimini büyük bir çaba ve gayretle sürdüren, başarılara imza atan  Tekden Koleji ” Her Çocuk Zekidir, Eğitmesini Bilene ” diyerek, başarı yıldızlarını çoğaltarak yoluna emin ve ilkeli duruşuyla devam etmekte..

      Tekden İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Osman TAŞDEMİR; 91 Öğrenme arkadaşımızın TEOG YEP ortalaması 460 puan ile yine zirvede açıklamasını yaparken, bu arada öğrenme arkadaşlarımızı tebrik eder, emeği geçen Okul Müdürü Nuri ÖZKAN, Müdür Yardımcısı Beytullah EREN, Eğitim Liderlerimizi özverili çabalarından dolayı kutlarız.. Ve velilerimize de güvenlerinden dolayı teşekkür ederiz..

 

Vahide HATUNOĞLU ULUBEYİ

Kurumsal Basın Danışmanı

Share
1138 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2