logo

01 Şubat 2016

Türk-İran ortak yapımı “Kalbimdeki Yabancı” dizi çekimleri başladı

Yapımcılığını Naturel Film Alp Ahmet Çoban ve Dağhan Baran’ın Üstlendiği Başrollerini Tolga Karel,Serkan Şengül, Reha Beyoğlu ve Tuğçe Sarıkaya’nın paylaşacağı Türk-İran ortak yapımı “Kalbimdeki Yabancı” dizisi, bugün  “motor” diyecek.

01

Başrollerini Tolga KarelReha Beyoğlu ve Tuğçe Sarıkaya‘nın paylaşacağı İran yapımı “Kalbimdeki Yabancı” dizisi, bugün Antalya’da “motor” diyecek.

Bir otelde gerçekleştirilen dizinin tanıtım toplantısına, yönetmen Kamil Çetin, başrol oyuncuları Tolga Karel, Reha Beyoğluve Tuğçe Sarıkaya ile Yapım koordinatörü Elif Demirelli katıldı.

05Demirelli, Antalya’nın birçok yerinde gerçekleştirilecek dizinin çekimlerinin bugün başlayacağını söyledi.

“Kalbimdeki Yabancı”nın güzel bir senaryoya sahip olduğunu anlatan Demirel, “Bu konuda çok detay veremiyoruz ama hem Türk hem de İran vatandaşlarının çok duygulanarak izleyeceği bir dizi olacağını düşünüyoruz. Dizide dram, komedi ve entrika yer alıyor ve birçok insan kendinden bir şeyler bulabilecek” dedi.

02Dizinin başrol oyuncularından Karel de ilk defa İran yapımı bir dizide rol almaktan duyduğu heyecanı dile getirdi.

Bir Türk vatandaşı olarak yıllardır İran’a uygulanan ambargonun kalkmasına ayrıca sevindiğini ifade eden Karel, “Gerek sanat, gerek ticaret adına yeni dünyanın çok güçlü bir İran göreceğine inanıyorum. Daha önce dış dünyaya kapalı olan İran’ın şimdi ne kadar büyük bir sanat yaptığını, gerek görsel olarak gerek sanat olarak büyük işler yapacağına inanıyorum” diye konuştu.03

Share
1154 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2