logo

15 Nisan 2015

TÜMSİAD VE SURİYE FORUMUYLA İŞBİLİĞİ HALİNDE ŞANLIURFA’DA EKONOMİ ÇALIŞTAYI DÜZENLİYOR

1Suriye geçici Hükümeti ilk Başkanı ve Suriye Forumu Yönetici Ghassan Hitto TÜMSİAD’ı ziyaret etti.

Suriye Forumu Ve TÜMSİAD işbirliği ile önümüzdeki aylarda geniş katılımlı bir ekonomi çalıştayı düzenleyecek.

 

TÜMSİAD ve Suriye Forumu işbirliği ile ekonomi çalıştayı düzenleniyor. Önümüzdeki aylarda düzenlenecek çalıştayda Suriyeli işadamlarıyla birlikte ortak yatırım fikirleri tartışılacak.

 

Çalışmalarla ilgili TÜMSİAD’ı ziyaret eden Suriye Geçici Hükümet İlk Bakşkanı ve Suriye Forumu Yöneticisi Ghassan Hitto TÜMSİAD Şanlıurfa Şubesini ziyaret ederek çalışmalarla ilgili düşüncelerini aktardı. TÜMSİAD ile işbirliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Ghassan Hitto, düzenlenecek çalıştayın çok hayırlı neticeler vereceğine inandığını söyledi.

 

TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkası Mehmet Sadık Sade yaptığı açıklamada Suriyeli işadamlarıyla birlikte çalışmaktan mutlu olacaklarını ve işbirliğinin iki ülke vatandaşlarına da hayırlı olacağına inandıklarını söyledi. Şu anki birlikteliği fırsata dönüştürme çabasında olduklarını belirten Sade;

“Suriyeli işadamlarımızla birlikte büyük ve geniş katılımlı bir çalıştay düzenliyoruz. Genel merkezimizin ve Hükümetimizin de katkılarıyla kapsamlı bir çalışma yürütüyoruz. Önümüzdeki hafta Genel Merkezimizde yapacağımız toplantıda programın içeriğini netleştireceğiz. Suriyeli işadamlarının bölgemiz işadamlarıyla birlikte ortak yatırımlar yapması için zemin oluşturuyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

 

Share
248 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2