logo

03 Kasım 2015

TÜMSİAD Şube Başkanı SADE Seçim Sonucu Değerlendirdi

002.TÜMSiAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Sadık Sade, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçiminin ilk sonuçlarını değerlendirdi.

 

“Türkiye’nin, ciddi bir istikrar sınavından başarıyla çıkmasını bildiğini gösterdi”

Milletin sandığa yansıyan iradesine göre, AK Parti’nin seçimlerden beklenenin de üzerinde bir başarıyla çıktığını, belirten Sade, şunları kaydetti:
7 Haziran genel Seçimlerinde sandıktan çıkan seçim sonuçları Ülkemizi ve Milletimizi zor bir sınavdan geçirerek milletimize istikrardan önceki koalisyon yıllarını kısa zaman içinde hatırlattı. Ve bu zorlu dönem İş dünyasında bütün sektörleri fazlasıyla etkilemiştir. Geçen zorlu sürecin sonunda 1 Kasım seçimlerinde sandıktan çıkan Türkiye’nin istikrar sınavından başarıyla çıkmasını bildiğini gösterdi. Bu başarılı sonuç ile zedelenen istikrarı kısa sürede tekrardan yakalayıp ekonomide de rahat bir nefes almamızı sağlayacaktır.

“ŞİMDİ İŞE KOYULMA ZAMANI”

“Milletimiz seçim sandığında tek parti yönetimi ve istikrar iradesini güçlü bir şekilde ortaya koyarak, Türkiye’nin geleceğine sahip çıkmıştır. Seçmenin sandık aracılığıyla verdiği güçlü mesajla Türkiye’nin önü açılmıştır. Şimdi işe koyulup milletimizin ihtiyaçlarına cevap verme zamanıdır” dedi.

“SONUÇLAR TÜM MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023 yılında, daha güçlü bir Türkiye için yeni seçilen meclisin ve kurulacak hükümetin, başta ihracat hedefimiz olmak üzere tüm hedeflere ulaşmada azami gayreti göstereceğine inanıyoruz. Sonuçlar tüm milletimize hayırlı olsun.

Share
170 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2