logo

reklam

TUHAF BİR PAZAR GÜNÜ” ADLI OYUN KARTALLILARI KAHKAHAYA BOĞDU

 

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Şubat ayı etkinlikleri kapsamında Soğanlık Kültür Merkezi’nde sahnelenen, “Tuhaf Bir Pazar Günü” adlı tiyatro oyununa Kartallı sanatseverler yoğun ilgi gösterdi.

Kartal Belediyesi, birbirinden güzel tiyatro oyunlarını Kartallı vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. Kayra Şenocak’ın yazdığı İrfan Kargı’nın yönettiği “Tuhaf Bir Pazar Günü” adlı oyuna tiyatro severler büyük ilgi gösterdi. Tiyatro ‘1001 Sanat’ tarafından sahnelenen 120 dakika süren 2 perdelik komedi oyununda birbiri ardına gelişen komik olaylar yer aldı. Oyunda; Ceyhun Fersoy, Özgür Özgülgün, Bengi İdil Uras, Sibel Tomaç ve Arzu Oruç gibi tanınmış simalar, performansıyla izleyenleri kendilerine hayran bıraktı. Yaşadığı tek düze hayattan sıkılmış bir reklam yazarının kapısının pazar günü sabaha karşı 03.00’da çalınıp eli silahlı bir kadınla karşı karşıya kalmasıyla başlayan oyun, koşuşturma ve yanlış anlaşılmalar arasında Kartallı izleyiciye bol kahkahalı dakikalar yaşattı. Ceyhun Fersoy, bütün oyuncular adına yaptığı konuşmada: “Kartal’da böylesine sanatsever, muhteşem bir topluluğun karşısında sahne aldığımız için çok mutlu olduk. Bundan sonra da Kartallı sanatseverlerle buluşmayı diliyoruz. Bizi sizlerle bir araya getiren Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

Oyunun sonunda sahne alan sanatçılar, sahnede sürpriz yaparak arkadaşları sanatçı Sibel Tomaç’ın doğum gününü kutlayarak pasta kesti.

 

Share
131 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2