logo

17 Nisan 2015

TRABZON’DA KARDEŞLİK KONUŞTU

0Trabzon, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve beraberindeki heyeti ağırladı. “Kardeş Belediyeler Buluşması” ile Trabzon’un birçok noktasını ziyaret etmek için yola çıkan topluluk, vatandaşlarla buluşarak hem doğayı gezdi, hem de ortak fikirler üretmek için konuştu.

 

“Kardeş Belediyeler Buluşması” Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yanı sıra Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın katılımıyla gerçekleşti. Trabzon’da gerçekleşen buluşmaya iş adamları, STK temsilcileri, yerel basın ve esnaf odaları olmak üzere birçok kişi katıldı. Buluşmada önemli mesajlar kaydedilirken kardeşlik, paylaşma mesajları verildi.

 

Gezi sırasında doğduğu eve giden, “Ata, dede topraklarını ziyarete geldik” diyen Başkan İmamoğlu, “Köylerimiz güzel, insanlarımız güzel, doğamız güzel. Tabii ki ekmeğe, işe, aşa ihtiyacımız var. El birliğiyle bu topraklara, burada yaşayan hemşerilerimize destek olmak zorundayız” diye konuştu. Şimdiye kadar yapılan çalışmaların değerlendirildiği, görüş alışverişinin yapıldığı buluşmada bilgi ve deneyimler paylaşıldı. Saha gezileri yapılarak halkın nabzını ölçen başkanlar, vatandaş taleplerini dinledi, yardımcı olunabilecek noktaları tespit etti.

 

İş Makinesi Hediye Edildi, Park Sözü Verildi

 

Trabzon’da bulunan CHP ilçe başkanlıklarının ve kardeş belediyelerin ziyaret edildiği gezide daha önce Beylikdüzü Belediyesi meclisinden geçen kararla da kardeş belediye Düzköy’e greyder hediye edildi. Devir sırasında gerçekleşen törende İmamoğlu, iş makinesi hediyesinin ardından Düzköy’ün bir mahallesine oyun parkı yaptırma sözü verdi.

Share
358 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2