logo

Toki Yahya Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezunlarını uğurladı

IMG_0759

TOKİ Yahya Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul İdaresinin hazırlamış olduğu mezuniyet töreninde, son sınıf öğrencilerine  diplomalarını verdi.

Yapımı henüz bitmiş olan 500 kişi kapasiteli spor salonunda gerçekleştirilen mezuniyet törenine ilgi hayli yoğun oldu. Kalabalık salona sığamadı.

IMG_0690

Toplamda 10 sınıfının mezun verdiği TOKİ Yahya Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 164 öğrenci diplomasını alarak mezun oldu.

Büyük kalabalığın bulunduğu spor salonu veli ve öğrenci yakınlarıyla dolup taşarken öğrencilerin bu özel günlerinde onları yalnız bırakmayan, bu günlere gelmelerinde en büyük destekçisi ilan edilen başta aileleri olmak üzere öğretmenleri ve arkadaşları da öğrencilerin mutluluğunu ve heyecanlarını hep birlikte paylaştılar.

IMG_0721

Yapılan törenle beraber okul birincileri, sınıf birincileri, ikincileri ve üçüncüleri de ödüllerini alarak okul yönetimi tarafından ayrı ayrı tebrik edilerek başarı dileklerinde bulunuldu.

 

IMG_0680

Mezunlarını organize edilen müziklerle eğlence dolu anlar yaşatarak uğurlayan okul yönetiminin Mezuniyet Programı, Okul Müdürü Zeki Karataş’ın öğrenci ve veliler için yaptığı tebrik ve başarılarının devamı temennisi konuşması ile devam ederken, veliler, öğretmenler ve öğrenciler için unutamayacakları bir güne imza atıldı.

IMG_0717

Müdür Karataş şöyle dedi;”Bizlerde geleceğimizin emaneti çocuklarımızın başarılarıyla gurur duyarken mezun olan bütün gençlerimizi tebrik ediyor, hayatlarının geriye kalan kısmı için başarılar diliyoruz”

IMG_0714

Share
976 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2