logo

26 Aralık 2015

TKHK 8. Bölgesel Basın İletişim Çalıştayı sona erdi

TKHK 8. Bölgesel Basın İletişim Çalıştayı Gaziantep’te yapıldı. Çalıştaya Şanlıurfa’dan Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Basın İletişim Sorumlusu Ahmet Zeki Güler katıldı. Güler Çalıştayda bölge illerine Şanlıurfa ile ilgili sunum yaptı.1

Çalıştay ile ilgili bilgiler veren TKHK İletişim Daire Başkanı Ali Özhan, “Kurum kalitesinin geliştirilmesinde kurumsal misyon ve vizyonun oluşturulmasında basın iletişim birim sorumlularına çok büyük görevler düşmekte. 89 Genel Sekreterlik bünyesinde oluşturulan Basın İletişim birimlerinin daha aktif hizmet yürütmesi noktasında her türlü çalışma yürütüyoruz. Sağlıkta hizmet sunumunun en önemli ayağı olan medya ile ilişkileri önemsiyoruz. Bu ilişkilerin daha güçlü temellerle oluşturulması ve arkadaşlarımızın habere daha fazla katkı sağlamaları için böyle bir çalıştayı düzenlemeyi uygun gördük. Bizler inanıyoruz ki, bu çalışmalarımızla Türkiye’de sağlıkta memnuniyet oranına büyük katkı sağlayacağız. Ayrıca; Şanlıurfa Genel Sekreterliğinin basın ile iletişim konusunda en iyi il olduğuna inanıyoruz. Şanlıurfa Basın İletişim Sorumlusu Ahmet Zeki Güler’e teşekkür ederim” dedi.

Konuşmaların ardından Bölge Basın Sorumluları ile Hastahane haber uygulama tekniklerinin aktarıldığı bir çalışma düzenlendi.

Share
250 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2