logo

22 Ekim 2015

TKHK 4.Basın ve İletişim Birimleri Toplantısı Ankara’da Yapıldı

unnamed (14)12 Ekim 2015 tarihinde 4. Basın ve İletişim Birimleri Gelişimsel Yaklaşım toplantısı Ankara’da gerçekleşti. Toplantıda konuşan Türkiye Kamu Hastaneleri Kurum Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hakkı YEŞİLYURT, illerde basın ve iletişim sorumlularının her şeyden haberdar olacağını vurgulayarak, sağlık haberlerinin sunumunda önceliğin basın sorumlularında olduğunu söyledi. Hizmet odaklı çalışmanın  altını çizen YEŞİLYURT, hizmet sunumunda erişim, kalite, verimlilik ve sürdürülebilirlik olmasının çok önemli olduğunu aktardı.

Toplantıya, Destek ve İdari Hizmetler Kurum Başkan Yardımcısı Mehmet ATASEVER,  İletişim Daire Başkanı Ali Özhan, Hastane Yöneticisi, Dr. Orkun YILDIRIM, Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Öğretim Üyesi  Yrd. Doç. Dr. Ayhan ULUDAĞ ve 89 Genel Sekreterlik Basın ve İletişim Birim sorumluları Şanlıurfa’yı temsilen Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Basın ve iletişim sorumlusu uzman Ahmet Zeki Güler katıldı.

Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. M.Cihan EKMEN yaptığı açıklamada; “Sağlık sektöründeki hizmet sunumunun en önemli ayağı medyadır. Basını önemsiyoruz basın görmeyen gözümüz ve duymayan kulağımızdır. Bizler her zaman her yerde olamayabiliriz. Ama basın olarak siz her yerde olabilirisiniz”. Dedi

Ayrıca Ekmen;”2015 yılı içerisinde Şanlıurfa ili olarak TKHK Sağlıkta haber veri girme sıralamasında 89 Genel Sekreterlik arasında ilk. Sıralarda yer aldı. Hedefimiz her zaman Halkımıza doğru ve güvenli bilgiyi vermek, kurumlarımızdaki yenilikleri halkımıza aktarmaktır.  Halkla aramızda köprü vazifesi olan ve toplumumuzun doğru bilgilenmesini sağlayan Şanlıurfa Basın Yayın kuruluşlarına ve basın çalışanlarına teşekkür eder saygılarımı sunarım.” dedi.

Share
379 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2