logo

20 Kasım 2015

TIP FAKÜLTESİ BAŞHEMLİĞİ ÇİFTÇİ’Yİ ZİYARET ETTİ

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimi İbrahim Can Kürkçüoğlu ve Hastane yönetimi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’yi makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

1447676425_DSC_6568Ziyaretin gecikmiş bir hayırlı olsun ziyareti olduğunu dile getiren Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimi İbrahim Can Kürkçüoğlu; “Bilindiği gibi kısa bir süre önce Büyükşehir Belediye Başkanlığına oturan Sayın Nihat Çiftçi’ye yönetim olarak bir hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Bu arada Ocak 2016’da itibaren hizmete koyacağımız Osmanbey Kampüsündeki yeni Tıp Fakültesi Hastanemizin ulaşımıyla ilgili görüş alışverişinde bulunduk” dedi.

IMG_0019Ziyaretten dolayı çok memnun olduklarını dile getiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi; “Bizi ziyaret eden Başhekimimize ve yönetimine teşekkür ederim” dedi. Çiftçi, ulaşım konusunda Belediye olarak üzerlerine düşen bütün görevleri yerine getireceklerini belirtti.

Ziyarete Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimi İbrahim Can Kürkçüoğlu, Hastane Başmüdürü Abdullah Göçmez, başhekim yardımcıları, başhemşire ve müdür yardımcıları katıldılar.

Yaklaşık yarım saat süren ziyaretin sonunda hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Share
386 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2