logo

08 Aralık 2015

TEŞEKKÜR

ŞANDER’in Burs Kampanyasına destek veren tüm hayırseverlere sonsuz Teşekkürler.

ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Nimetoğlu, konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

(ŞANDER)Ankara Şanlıurfalılar Derneğimizin düzenli bir geliri olmadan Yönetim Kurulunun yoğun çabaları ve hayırseverlerin katkıları ile bu yıl da çok sayıda öğrencimize burs verme imkanı bulduk.

ŞANDER LOGOSU
Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için ŞANDER tarafından her yıl Şanlıurfalı üniversite öğrencilerine verilen burs kampanyamıza, 2015-2016 yılı öğretim yılında destek olan tüm hayırseverlere sonsuz teşekkür ederiz.
Dünyada hiçbir malın sahibine fayda sağlamayacağı ancak, yapılan hayırların gerçek hayatta insana kar sağlayacağı anlayışıyla, ŞANDER’e her zaman yardım edenlere hayırlarının “Halil İbrahim Bereketi” ile bereketlenmesini dileriz.
Bu burs kampanyasına katkılarından dolayı;

İş adamlarımız:

Halil Bağıban, Halil Yanmaz, Durak Gümüşcü, Bülent Sunay, Ömer Faruk İpek, Murat Dilek, Mehmet Nimetoğlu, Dr. Mehmet Yazar, Mustafa Canoğlu, Osman. Remzi Karakaş, Celal Çiftçi, Kemal Dağ, Cemal Dişli

Meslek Grupları:
Ecz. Fethi Nimetoğlu, Av. Çiğdem Şelli, Ecz. Ebru Aslan, Av. Adnan Mutlu Dr. Adem Sürücü.

Burokratlar:
Ali Alphan, Dr. Ferhat Şelli, Ferda Yıldırım, Mahmut Nimetoğlu, Ömer Saracoğlu, Hasan Demireğen, Nilgün Yağcı, Filiz Okay, Uğur Karagüzel.

STK, Basın ve Diğer Meslek Grupları:
Mustafa Aslan, Reşat Karadeniz, İsmail Karacabey, Abdurrahman Akyüz, Fadile Nimetoğlu, Hacer Erguvan.

Ve bu kampanyamızın tanıtılmasında her zaman olduğu gibi bizlerden desteklerini hiç esirgemeyen basın emekçilerinden; Mehmet Derviş Canbekli, Reşat Kuşçuoğlu, Celal Çiftçi, Ali Çizmecioğlu, Tahir Gülbak, Mehmet Yıldırım, Şahban Kılıç, ve Reşat Uzun’a

ŞANDER Yönetim Kurulu olarak şükranlarımızı sunarız.

ŞANDER Yönetim Kurulu

Etiketler:
Share
422 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2