logo

TEMURCİ; ”BİZ BİRLİKTE TÜRKİYEYİZ”

MERCEKHABER VE ŞANLIURFALILAR Dr. SELİM TEMURCİ’Yİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

5e8d0f33-c386-4d13-9389-c4ef15bdf350

Mercekhaber Gazetesi ve Şanlıurfalı iş adamları Ak Parti İstanbul il Başkanı Dr. Selim Temurci’yi makamında ziyaret ederek başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

IMG_0894
Temurci ülkede yaşanan sorunlara değinerek birlik ve beraberliğin bu dönemde daha fazla önemli olduğunu belirtti.

 

Yaptığı çalışmaları Partili olarak değil insani vazife olarak düşündüğünü söyleyen Başkan Temurci, Şanlıurfa’ya önemli bir Sosyal Projelerinin olduğunu da sözlerine ekledi. Dr.Selim Temurci ayrıca sağlık alanında yapılacak düzenlemelerin olduğunu, İthalat ve İhracatta iyileştirme yapılacağını ve Ticaret hacminin artacağını vurguladı.
“Vatandaşa yapılan her eziyetin Partimize zarar verdiğini düşünüyorum” diyen Başkan Temurci, çalışmalarını bu doğrultuda yürüttüklerini Parti içi yapılacak düzenlemelerin olduğunu da açıkça dile getirdi.

IMG_0888

Mercekhaber Gazetesi ve Şanlıurfalılar Kadın Kolları Başkanı Fatma Bikez’in birlikte yürüttüğü Ziyarete Mercekhaber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Derviş Canbekli, İş Adamı Mercekhaber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Hakkı Sezgin, Ak Parti Bahçelievler İlçe Yönetim Kurulu üyesi ve Sağlık Komisyon Başkanı Uzm. Dr. Ahmet Kara, İş Adamı Halil Canarkan, Mercekhaber Gazetesi Yayın Kurulu Başkan Yardımcısı, Reşirpaşa Spor Kulübü Genel Başkanı İş Adamı Adnan Güven, Mercekhaber Yayın Kurulu ve Tekstilci İş Adamı Sami Çiriş, Bahçelievler Sağlık Komisyon Üyesi Mehmet Olgun katıldı.

IMG_0882

selim temuççi

1

Share
579 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2