logo

06 Şubat 2016

TBMM’yi ilk kez gören ve gezen muhtarlar şaşkın……

cb84464c-a5f8-460d-bf5b-4ee764be985fAnkara Milletvekili Nevzat Ceylan’ı TBMM’de ziyaret eden ve bilahare TBMM’yi rehber eşliğinde gezen Nallıhan’lı muhtarlar, genel kurul çalışmaları hakkında detaylı bilgiler alırken, ilk kez edindikleri bilgiler karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Ankara Ak Parti Milletvekili Nevzat Ceylan, Ak Parti Nallıhan İlçe Başkanı Ertunç Güngör ve Nallıhan İlçesine bağlı mahallelerin muhtarlarını TBMM’de ağırladı. Muhtarlardan mahalleleriyle ilgili sorunlarını dinleyen ve tek tek not alan Ceylan, muhtarlara bölge sorunlarının çözümü konusunda elinden geleni yapma sözü verdi.

Ceylan, ivedi konuları, yetkililerle görüşecek

Nallıhanlı olması dolayısıyla bölgenin sorunlarına hakim olduğunu dile getiren Ceylan, başta ivedi yapılması gerekenler olmak üzere, eksikliklerin giderilmesi konusunda yetkililerle görüşeceğini ve çalışmaların hızlandırılacağını söyledi.

Toplantı sonrası Milletvekili Ceylan ve Nallıhanlı muhtarlar rehber eşliğinde TBMM’yi gezdi. Meclis turunun en renkli kısmını genel kurul salonuna yapılan ziyaret oluşturdu.Genel kurul çalışmaları hakkında detaylı bilgiler alan muhtarlar, ilk kez edindikleri bilgiler karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Muhtarlar için TBMM  gezisi çok faydalı oldu

Merak ettikleri soruların yanıtlarını rehberden alan muhtarlar, gezi sırasında sık sık fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.Ceylan, ziyaretçi kapısında karşıladığı konuklarını, yine ziyaretçi kapısından uğurladı. Muhtarlar, Ceylan’a hem konukseverliği, hem de meclis gezisi için teşekkür ederek, çok faydalandıklarını ifade ettiler..

Share
261 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2