logo

reklam
01 Mayıs 2017

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu projelerini UYGAD üyelerine anlattı

UYGAD Güneydoğu Bölge ve Şanlıurfa Temsilciliğinin haftalık bilgilendirme ve aydınlatma toplantısının bu haftaki konusu kısa adı “TKDK olan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunun” projelerini UYGAD üyelerine anlattı.

“TKDK olan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunun” projelerini UYGAD üyelerine tanıtmak ve girişimde bulunmak isteyenlere yapılması gereken uygulamaları anlatmak için TKDK Şanlıurfa başkanı Dr. Sadık Yetim konuk oldu.

 

Toplantıya Ak parti İl başkan yardımcısı Cuma Ağaç, UYGAD’la beraber hareket eden STK başkanlarından turizm elçileri eski başkanı Mehmet Çeçen, saha komiserleri dernek başkanı Abdullah Canbeyli ve gazeteci, sosyal medya sahibi, şair, yazar, sanatçı ve diğer branşlara bağlı UYGAD üyeleri katıldılar.

Programda TKDK’nın topluma fayda getiren projelerinin anlatımının yanında üyelerin daha çok konuya vakıf olabilmesi için program soru cevap şeklinde devam etti. UYGAD şube başkanı M. Sıtkı Aloğlu programla ilgili “UYGAD Şanlıurfa olarak üyelerimizi toplumun her türlü konusuyla bilgilendirmek, gerektiğinde gezi ve inceleme yapmak çeşitli ziyaretlerle etkinliklerimizi devam ettirme ve arttırma çabasındayız. Bizler bu memlekette yaşayan birer Urfalı olarak Şanlıurfa’nın ticaret, turizm ve tarımla ilgili faaliyetlerini, bu faaliyetlerin içinde bulunduğu sorunları ve hizmet sektörlerinin Şanlıurfa ve ülkemize daha fazla katma değer bırakabilmesi için üstümüze düşen görevi yapıyoruz” dedi. TKDK başkanı Dr. Sadık Yetim’de “UYGAD üyeleri gibi böyle aydın bir tabakaya sunum yapmanın zorluğunu yaşadım, inanıyorum ki kalem sahibi bu değerli arkadaşlar yazılarında TKDK’yı millete anlatacaklar, milletin istifadesi için ön ayak olacaklardır” dedi. Programın sonunda Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu başkanı Dr. Sadık Yetim’e UYGAD şube başkanı M. Sıtkı Aloğlu tarafından Şükran plaketi takdim edildi.

Güneydoğu Bölge ve Şanlıurfa Temsilcisi M. Sıtkı Aloğlu

Etiketler: » » » » »
Share
97 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2