logo

09 Mart 2016

Tarım politika ve uygulamaları Konya’da tartışılacak…

Ege Bölgesi 1-2 Nisan’da İzmir’de, Doğu Anadolu 

      Bölgesi15-16 Nisan 2016  tarihlerinde Erzurum’da…..

      Tarım politika ve uygulamaları İç Anadolu Bölgesi ortak akıl toplantıları, 13 ilin katılımıyla Konya’da yapılacak…
705c5656-fe64-4af8-80a6-43c6e16d5efb
Halim UTLU
Şanlıurfa, Bursa, Adana ve Trabzon’da yapılan bölgesel ortak akıl toplantılarının, İç Anadolu Bölgesini ilgilendiren  kısmı; Ankara,Aksaray, Çankırı, Eskişehir, Karaman,Kayseri, Niğde,
Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Yozgat ve  Sivas olmak üzere, bölgedeki 13 ilin katılımıyla, 11-12 Mart 2016 tarihlerinde Konya’da toplanacak.

Türkiye tarım politika ve uygulamalarının; bakanlık çalışanları ve tarım sektörü paydaşları arasında değerlendirilmesi amacıyla, 7 ayrı bölgede düzenlenen bölgesel ortak akıl toplantılarının beşincisi, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in başkanlığında Konya’da düzenlendi..

İlki Bakanlık koordinasyon toplantısı

11 Mart 2016 tarihinde Bakanlık merkez birimleri ve ilgili kuruluşların birim amirlerinin katılımıyla “Bakanlık koordinasyon toplantısı” şeklinde gerçekleştirilecek toplantının

öğleden sonra kısmında, Bakanlık merkez birimleri ve ilgili kuruluşlar, bölge GTHB il müdürleri ve bakanlığa bağlı kurum ve kuruluşların müdürleriyle “Bölgesel genişletilmiş bakanlık koordinasyon toplantısı” yapılacak.

Bölge milletvekilleri, mülki idare amirleri, bakanlık merkez birimleri katılıyor

12 Mart’ta ise bölge milletvekilleri, mülki idare amirleri, bakanlık merkez birimleri, ilgili kuruluşlar, bölge GTHB il müdürleri, kurum ve kuruluş müdürleri, üniversiteler, sektör temsilcileri ve üreticilerin katılımıyla “İç Anadolu Bölgesi ortak akıl toplantısı” gerçekleştirilecek.

Bölgesel ortak akıl toplantılarının diğerleri; Ege Bölgesi için 1-2 Nisan tarihlerinde İzmir’de ve Doğu Anadolu Bölgesi için 15-16 Nisan 2016  tarihlerinde Erzurum’da yapılacak.

Share
339 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

Tarım politika ve uygulamaları Konya’da tartışılacak…” için 1 yorum

  1. ust : diyor ki:

    yerinde bir karar yerinde bir uygulama

UA-36507442-2