logo

28 Mayıs 2016

Tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı’nın cansız bedeni bulundu

DJM9nyTuzla’da dün öğle saatlerinde meydana gelen olayda, 24 saattir kayıp olan 2 çocuk annesi tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı’nın (40), cansız bedeni evinin yakınlarındaki ağaçlık alan bulundu.

Evine 300 metre uzaklıkta bulundu
Kayıkçı’nın cansız bedenine, aile fertlerinin Postane Mahallesi Gölboyu Sokak’taki yeşillik alanda arama yapması sonucunda bulundu.

Siyah bir poşet içinde bulundu…
Talihsiz öğretmenin cansız bedenine bir ağacın altında siyah bir çöp poşetinin içinde ulaşılmasının ardından olay yerine çağrılan polis ekiplerinin ardından savcı ve olay yeri inceleme ekiplerinin gelmesi beklendi.

Olay nasıl meydana geldi işte detaylar…

Komşular polis çağırdı…
Postane Mahallesi Tarih Sokak Yenilmez Apartmanı’nda oturan Fatma Kayıkçı’nın oturduğu binanın girişinden gelen bağrışma sesleri üzerine komşuları durumu polise bildirdiği iddia edildi. Olay mahalline gelen ekiplerin etrafı inceledikten sonra bir kanıya varamadan uzaklaştıkları gelen bilgiler arasında.

Şüphelenen eş daireye girdi…
Bir süre sonra eşi Gani Kayıkçı ve yakınları, cep telefonundan Fatma Kayıkçı’ya ulaşamayınca eve geldiler. Fatma Kayıkçı’nın otomobilinin evin önünde olduğunu fark eden yakınları, apartmanın giriş katındaki koridorda kan lekeleri görünce, giriş katındaki dairenin kapısı ve camı kırılarak içeri girildi.

Furkan A’nın oturduğu dairenin camı kırılarak içeri girildi…
Eşi Gani Kayıkçı ve yakınları şüphelendikleri şahıs F.A’nın dairesinin camı ve kapısını kırarak içeri girdi.  Evin içinde kan izlerini ve Fatma Kayıkçı’nın ayakkabısının bir tekini gören yakınları, tekrar polise haber verdi.

7 yerinden bıçaklamış olarak bulundu…
Ailesi tarafından evinin yaklaşık 300 metre uzaklıktaki bir ağacın altında cansız bedenine ulaşılan Fatma Kayıkçı’nın vücudunda 7 bırak darbesi olduğu ve vahşice öldürüldüğü öğrenildi. Olay yeri incelemesinin ardından Fatma Kayıkçı, adli tıp morguna kaldırıldı.

Şüpheli Furkan .A kim?
Bu arada, şüpheli Furkan A.’nın 3 yıl Fatma Kayıkci’nin eşi Gani Kayıkçı’ya ait çay bahçesinde garson olarak çalıştığı, çay bahçesi kapandıktan sonra da maddi durumu iyi olmadığı için Gani-Fatma Kayıkçı çiftinin kaldığı apartmanın girişindeki dairede ikamet etmeye başladığı ve kendisinden kira ve diğer yakıt giderlerinin alınmadığı öğrenildi.

Furkan A.’nın kamera görüntülerine ulaşıldı…
Furkan A’nın Fatma Kayıkçı’yı 7 yerinden bıçaklayıp öldürmesinin ardından, siyah poşetin içine koyarak el çantası içinde ağaçlık alana götürdüğü iddia edilen bir villanın kamera görüntülerine ulaştı.
Polis Olayla ilgili soruşturmasını genişletirken, kayıp Furkan A’yı her yerde arıyor.

Kayıp tarih öğretmeni kadının cesedi bulundu

 

Share
1623 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2