logo

30 Aralık 2015

ŞUTB’DEN YENİ YIL KUTLAMASI

 

klklklŞanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya Yeni Yıl dolayısıyla birer kutlama mesajı yayımladı.

 

Yeni Yıl nedeniyle kutlama mesajı yayımlayan Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu, 2016 yılının birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini dilediklerini söyledi.

2016 yılına yeni umut ve beklentilerle girmenin heyecanını yaşadıklarını kaydeden Eyyüpoğlu, 2015 yılında yaşanan olumsuzlukların bir daha yaşanmaması temennisinde bulundu. Gelecek kuşaklara daha müreffeh ve daha güçlü bir Türkiye bırakabilmek ideali uğrunda çaba sarf edecek ortak bir gayenin olması gerektiğini vurgulayan Eyyüpoğlu “Yeni yılın milletimize, tüm insanlığa ve üyelerimize barış, huzur, mutluluk getirmesini, daha güzel yarınların başlangıcı olmasını temenni ediyorum. Sevgi, barış ve hoşgörüsü ile dünyaya örnek olan ilimizde, yeni umutları beraberinde getiren bir yeni yılı daha sizlerle birlikte karşılamaktan mutluluk duyuyorum.” diye konuştu

 

KAYA, BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU YAPTI

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ise, Yeni yıl münasebetiyle yayımladığı mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

 

Yeni yılın tüm insanlığa huzur barış ve mutluluk getirmesi dileklerinde bulunan Başkan Kaya,  Türkiye için zorlu geçen 2015 yılında yaşanan olumsulukların bir daha yaşanmaması temennisinde bulundu. .

2016 yılının ülke olarak birlik ve bütünlük içinde, ekonomik ve sosyal sorunların çözümü için gerekli adımların atılacağı, ülkenin daha güçlü bir ekonomiye, daha yüksek bir refah ve dayanışma düzeyine ulaşacağı bir yıl olmasını dileyen Başkan Kaya,  “2016 yılının üretime odaklandığımız, ekonomik ve büyümeye  yönelik adımların kararlılıkla atılacağı bir yıl olacağına olan inancımız sonsuz.  2015 yılında yaşadığımız acıların bir daha yaşanmaması umuduyla 2016’nın barış, huzur, mutluluk, barış ve kardeşlik yılı olmasını temenni ediyorum. Bu vesile ile tüm üyelerimizin, sivil toplum kuruluşlarının, esnafın, özel sektör çalışanlarının ve tüm Şanlıurfalı hemşerilerimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, yeni yılın herkese, mutluluk, sağlık ve başarı getirmesini temenni ederim” dedi.

Share
248 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2