logo

01 Şubat 2016

Sümbül Sokak yeni çehresine kavuştu

01Büyükçekmece Belediyesi, Atatürk Mahallesi’ndeki Sümbül Sokak’ta yaptığını çalışmaları tamamlayarak bölge halkının hizmetine açtı.

Haftasonu trafiğe kapatılan Sümbül Sokak ve bağlı sokaklar tazyikli sularla yıkanarak temizlendi.

Çalışmalar kararlılıkla sürecek

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün talimatıyla 2015 yılında başlatılan hizmet seferberliği yeni yılda da aynı kararlılıkla sürdürülüyor. Sümbül Sokak’ta yol, tretuvar, kaldırım, bahçe duvarlarını yenileyen Büyükçekmece Belediyesi, ayrıca sokaktaki aydınlatma direklerini de yeniledi. Geçtiğimiz haftasonu trafiğe kapatılan Sümbül Sokak ve bağlı sokaklar Belediye Başkan Yardımcısı Başak Sancar denetimindeki Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, tarafından tazyikli sularla yıkanıp temizlendikten sonra sokak bölge halkının hizmetine açıldı.

“Hayırlı olsun”

2015 yılında başlatılan hizmet seferberliğinin 2016 yılında da devam edeceğini belirten Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Geçtiğimiz aylarda Sümbül Sokak ve çevresinde başlattığımız çalışmalarda sona geldik. Yol yapım, tretuvar, kaldırım ve binaların bahçe duvarları yenilendi.  Sokaktaki aydınlatma direklerini de yeniledik. Önümüzdeki günlerde direklere elektrik verilecek. Bölge halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” ifadesini kullandı.

 

 

Share
228 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2