logo

10 Ocak 2016

Sultanbeyli Trafiği Zabıtamıza Emanet

Sultanbeyli’de ana arterlerde yaşanan trafik yoğunluğuna Sultanbeyli Belediyesi çözüm üretti. İlçe Emniyet Müdürlüğünün de desteğiyle kurulan 5 kişilik zabıta ekibi görev başı yaptı.

1.İlçe Emniyet Müdürlüğünün de katkılarıyla Sultanbeyli Zabıta Trafik Ekibi kuruldu. 5 kişilik ekip ilçenin ana arterinde yaşanan trafik sorununa çözüm üretecek. Hatalı park, trafik sıkışıklığı ve buna benzer trafik kurallarını ihlal eden sürücüleri uyaracak, gerekli durumlarda yasal işlem yapacak.

Konuyla ilgili konuşan Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Sultanbeyli’nin geliştiğini ve geliştikçe ilçenin ana arterinde trafik sorunu oluştuğunu kaydetti. Oluşan trafik sorununa ilçenin yerel idarecileri olarak çözüm üretmeye çalıştıklarını ifade eden Başkan Keskin, “Kaymakamlığımızın, İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün de katkılarıyla 5 kişilik trafik zabıta ekibimizi kurduk. Ana arterlerde görev yapacak ekibimizin ilçedeki trafik sorununu en aza indireceğine inanıyoruz. Bu konuda halkımızın da desteğine ihtiyacımız var. Sürücülerimizden ve yayalarımızdan trafik kurallarına uymalarını rica ediyoruz” dedi.

Share
301 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2