logo

06 Mayıs 2015

SPOR KOMPLEKSİ SONA YAKLAŞTI

4Karaköprü İlçesine bağlı Doğukent mahallesinde Karaköprü Belediyesi tarafından yaptırılan spor kompleksi inşaatı sona yaklaştı. Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, “Amacımız gençliği geliştirmek, gençliğin spor yapmasını teşvik etmektir” dedi.

Karaköprü Belediyesi tarafından İlçenin Doğukent mahallesinde 9 bin m2 alan üzerine yaptırılacak olan spor kompleksinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Spor kompleksi inşaatında  inceleme yapan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, “Spor kompleksimiz kapalı ve açık alandan oluşuyor. Kapalı alanımız bitmiş durumda sadece idari bölümünde çalışma yapacağız” dedi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ; “BİZLER GENÇLİĞE HİZMET EDİYORUZ”

Gençliğe önem verdiklerini vurgulayan Başkan Çiftçi, “Karaköprü Belediyesi olarak gençliğe hizmet ediyoruz. Doğukent mahallemizde çalışmaları süren spor kompleksimiz kapalı ve açık alandan oluşuyor. Açık alan spor kompleksimizde; futbol, basketbol, tenis, voleybol ve çocuk oyun alanları inşaatı yüzde 80 olarak tamamlanmış durumdadır.  Son sürat bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Güzel bir şekilde peyzaj çalışmalarıyla da tesisimize en kısa zamanda gençlerimizin, Karaköprü’lülerin hizmetine sunacağız. Bizler ilçenin her noktasındayız. Birçok noktada çalışma yapıyoruz. Gençliğe hizmet ediyoruz. Şuan Karaköprü Belediyesi tarafından ilçemizde 11 tane spor tesisi kazandırdık. Bir çok mahallede bunu yapıyoruz. Amaç gençliği geliştirmek, gençliğin spor yapmasını teşvik etmek, onların sağlıklı olmasına katkı sunabilmektir. Belediye olarak her kesimi düşünüyoruz. Herkesime ulaşmanın derdindeyiz. Kadromuzda son sürat bir şekilde hareket ediyor. Arkadaşlar elinden gelen tüm çalışması sergiliyor. Ben emeği geçen arkadaşları kutluyor, onları tebrik ediyorum” diye konuştu.

Share
343 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2