logo

SORUMLU PAMUK DENETÇİ AÇIĞI GİDERİLİYOR

Ekonomi Bakanlığı Gündeydoğu Anadolu Bölge Müdürlüğü ve Şanlıurfa Ticaret Borsası İşbirliği ile düzenenlenen Sorumlu Pamuk Denetçi Kursu sonucunda başarılı olanlara sertifikaları verildi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası,  Ekonomi Bakanlığı Gündeydoğu Anadolu Bölge Müdürlüğü İşbirliği ile Sorumlu Pamuk Denetçi Kursu düzenlendi.15

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yeni Hizmet Binası’nda düzenlenen ve 2 gün süren eğitim sonucunda başarılı olan kursiyerlere Sorumlu Pamuk Denetçi Sertifikası verildi.

Şanlıurfa’nın yanı sıra; Hatay, Gaziantep, Kahramanmaraş, Adana, Malatya, Diyarbakır ve Mersin’de de Pamuk Sorumlu Denetçi eğitimleri düzenlendi.

Düzenlenen eğitimler sonucunda;  verilen Pamuk Sorumlu Denetçi Belgesi ile birlikte çırçır fabrikalarının  ihtiyaç duyduğu Pamuk Sorumlu Denetçi açığı giderilecek.

Şanliurfa’da verilen eğitimlere; Gündeydoğu Anadolu Bölge Müdür Vekili Osman Taşdemir, Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Zeki İspir, Ürün Denetmenleri Gaziantep Grup Başkanlığı’nda görevli Ürün denetmeni Ahmet Sefa ve Şanlıurfa Gurup Başkanlığı ile Laboratuar Müdürlüğü personelleri katıldı.

Share
316 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2