logo

23 Ocak 2016

Sömestr yine dopdolu geçecek…

5..Çocukların karne hediyeleri yine ANKAmall’dan…

ANKAmall’dan çocuklara Minti Monti etkinlikleri, Muppet Show ve Resim Atölyeleri, interaktif dans dersleri…

Birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapan ANKAmall, yine eğlendiren aktivitelerle çocukların sömestr tatilini verimli ve eğlenceli bir şekilde değerlendirmesine olanak sağlıyor.

Sömestr boyunca hafta içi her gün 14.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşen Muppet Show gösterileriyle eğlenceli vakit geçiren çocuklar, gösterilerin ardından eğitmenlerle birlikte showda yer alan kuklaları yapma fırsatına sahip oluyor. Bunun yanı sıra her gün 15.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşen resim atölyesinde ise çocuklar ressam önlükleri giyiyor ve şövalelerde resim çizerek hayal gücünü geliştirebiliyor.

Heyecanlı gösteriler ve atölyeler devam ederken dileyen çocuklar hafta sonları gerçekleşen ve saat 14.00’te başlayıp 17.00’ye kadar süren Minti Monti etkinlikleriyle alanında uzman kişilerden yardım alarak el becerisini geliştirebiliyor. Minik kurbağa ve civciv atölyesi, komik suratlar, kitap atölyesi, dinozor atölyesi, çöp kuklası, parti maskesi, şekiller ve renkler, yeşil doğa atölyesi ve Buble Show gibi birbirinden farklı atölyelerin de yer aldığı Minti Monti etkinlikleri eğlendirirken öğretiyor.

Dolu dolu geçen sömestr tatili etkinleri bu kadarla kalmıyor. 7 Şubat tarihinde 12.00-15.00 saatleri arasında alışveriş merkezinde gerçekleşecek olan interaktif dans dersleriyle de çocuklar özgürce dans ederek farklı bir deneyim yaşayacaklar.

Share
252 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2