logo

12 Kasım 2015

SİVEREK’TE YOLLAR BÜYÜKŞEHİRLE ASFALTA KAVUŞTU

3Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kent genelindeki birçok cadde ve sokakta sıcak asfalt çalışması yaparak vatandaşların takdirini topluyor.

 

Şanlıurfa genelinde vatandaşların daha rahat ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlamasını amaç edinen Büyükşehir Belediyesi kış ayları öncesinde sıcak asfalt ve yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.

 

Bu kapsamda Siverek ilçesinde esnafların yoğun olduğu çarşı bölgesi ve okulların yoğun olduğu caddelerde sıcak asfalt çalışması yaparak üstyapıyı daha da güçlendiren Büyükşehir Belediyesi’ne Siverekliler teşekkür etti.

 

Siverek ilçe merkezinde ilk olarak Şair İbrahim Rafet Caddesi, Cumhuriyet Caddesi ardından Prof. Dr. Abdülkadir Karahan Caddesi, Esmerçay ve Kışla Caddesini sıcak asfaltla buluşturan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, daha sonra TOKİ Konutları yolu, Selimpınar Okul Yolu, Yenişehir Mahallesi ve Eyüp Cenap Gülpınar Caddesi’nde asfalt çalışmasını tamamlayarak ulaşıma açtı.

 

Çarşı merkezi ve ilçenin işlek caddelerinde yapılan çalışmaları yerinde bulan Siverekliler, Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’ye İlçe Belediye Başkanı Resul Yılmaz ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

Share
238 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2