logo

12 Haziran 2015

Siverek teşkilatı çalmadık kapı bırakmıyor

56AK Parti Siverek ilçe Teşkilatı ve Kadın Kolları, seçim çalışmalarını kapı kapı dolaşarak sürdürüyor.

 

Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, AK Parti ilçe Başkanı İlhan Çelik, Belediye Meclis Üyeleri, Siverek ilçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Çakmak ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte TOKİ Evleri ve Selimpınar Mahallesinde Ev ziyaretlerinde bulundular.

 

AK Parti ilçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Çakmak, zaman zaman AK Parti Şanlıurfa milletvekili adayı Yıldız Konal Süslü’nün de katılımıyla her gittikleri yerlerde eski Türkiye’de yaşanan olumsuzlukların belirtildiği gazete kupürlerini, yapılan yanlışları anlatan kitapçıkları ve son 13 yılda Şanlıurfa’ya yapılan hizmet ve yatırımlar ile yeni yapılacak yatırımların yer aldığı kitapçıkları dağıttıklarını belirterek, herkesin geçmişle geleceğin kıyaslamasını yapmalarını ve ona göre de seçimlerde oy vermelerini istediklerini söyledi.

 

Özlem Çakmak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şanlıurfa Milletvekili adayı Nureddin Nebati’nin eşi Özlem Nebati, beraberinde AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yıldız Konal Süslü, Karaköprü Belediye Meclis üyesi Vildan Gönüllü Çelik, İl Kadın Kolları Başkanı Aysel Göncü, AK Parti Milletvekili aday adaylarından ŞUTSO Kadın Meclisi Başkanı Vildan Polat’ın da zaman zaman Siverek ilçesine giderek kendilerine destek olarak seçim çalışmalarına katıldıklarını belirtti.

 

AK Parti Siverek ilçe Başkanı İlhan Çelik te, genellikle AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet kasım Gülpınar ile ilçe genelinde çalmadık kapı bırakmadıklarını belirterek, “Her gittiğimiz yerde varsa sorunlarını öğreniyoruz ve Sayın Vekilimize iletiyoruz. Ayrıca partimizin tanıtım kitapçıklarını da kendilerine veriyoruz ve 7 Haziran seçimlerinde AK Partiye destek istiyoruz. Vekilimiz başka programlara gittiğinde de kendimiz ilçe teşkilatı olarak köy köy dolaşarak partimize destek istiyoruz” dedi.

Share
568 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2