logo

31 Mayıs 2015

Siverek Kadın Kolları Ev ziyaretinde

10AK Parti Siverek ilçe Kadın Kolları, seçim çalışmalarını kapı kapı dolaşarak sürdürüyor.

 

Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, AK Parti ilçe Başkanı İlhan Çelik, Belediye Meclis Üyeleri, Siverek ilçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Çakmak ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Kale Mahallesinde Ev ziyaretlerinde bulundular ve Halit Gülpınar Ortaokulunu da ziyaret ettiler.

 

Afiş Tasarım Sergisine de katılan AK Parti Siverek ilçe Kadın Kolları Başkan ve üyeleri, Kale Mahallesinde ve Bavuş’ta ev ziyaretleri gerçekleştirdiler.

 

Belediye Başkanı, İlçe Başkanı ve Kadın Kolları Başkanı ile birlikte Afiş Tasarım Sergisine katıldılar. Öğretmen ve Öğrencilerin açtığı sergide 37 parça Teknoloji ve tasarım ürünleri tanıtıldı, sergide Soma’da yaşanan Maden faciasının acısını paylaşmak adına afişler ve resimler yer aldı.

 

Okul Müdürü Bahri Şenateş, “Okulumuzda öğretmen ve öğrencilerimiz 1 yıl boyunca emek harcayarak Teknoloji ve Tasarım Sergisi düzenlediler. Sergimizde öğrencilerimizin kendi imkânlarıyla yaptığı 37 parça sergide tanıtılıyor. Düzenlediğimiz sergide emek harcayan öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz” derken, Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz da öğrencileri başarılı çalışmalarından dolayı kutladığını belirterek, “Çocuklarımız geleceğimizdir. Çocuklarımızın en iyi şekilde yetiştirilmesi ülkemizin ve ilimizin geleceğini olumlu şekilde etkiler. Öğrenci kardeşlerimiz derslerine çok iyi çalışsınlar, bizlerde Belediye olarak elimizden gelen desteği veririz” dedi.

 

AK Parti ilçe Başkanı İlhan Çelik de, AK Parti Hükümeti olarak eğitime çok önem verdiklerini, 12 yıldır ders kitaplarını ücretsiz dağıttıklarını ve son birkaç yıldan beri de ‘Fatih Projesi’ kapsamında öğrencilerimize tablet bilgisayar dağıtıldığını belirtti.

 

AK Parti ilçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Çakmak ta, her gittikleri yerlerde eski Türkiye’de yaşanan olumsuzlukların belirtildiği gazete küpürlerini, yapılan yanlışları anlatan kitapçıkları ve son 13 yılda Şanlıurfa’ya yapılan hizmet ve yatırımlar ile yeni yapılacak yatırımların yer aldığı kitapçıkları dağıttıklarını belirterek, herkesin aklıselim düşünerek, geçmişle geleceğin kıyaslamasını ve ona göre de seçimlerde oy vermeleri gerektiğini söyledi.

Share
726 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2