logo

04 Mayıs 2015

Siverek Belediyesi Kırsal Alan Çalışmaları

Belediye ekipleri Yukarı Beşyamaç, Kırkpınar ve Aşağı Beşyamaç mahallelerinde çalışıyor

1Siverek Belediyesi kırsal alanda başlattığı çalışmalar kapsamında Yukarı Beşyamaç, Kırkpınar ve Aşağı Beşyamaç mahallelerinde yol yapım çalışmalarına başladı. Üç ayrı ekip haline yapılan çalışmalarda çok sayıda araç ve iş makinesiyle yoğun bir mesai harcanıyor.

Meclis üyeleri ve Belediye Başkan Yardımcılarıyla beraber çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Avukat Resul Yılmaz, çalışmaların bir an önce tamamlanması talimatı verdi.

Çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Yılmaz, “Çalışmalar kapsamında kırsal mahallelerde başlattığımız yol yapım çalışmalarını incelemek ve vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek üzere meclis üyesi arkadaşlarımızla beraber Yukarı Beşyamaç, Kırkpınar ve Aşağı Beşyamaç mahallelerimizi ziyaret ettik. Ayrıca burada yaşayan vatandaşlarımızın taleplerini dinleyerek en kısa zamanda yerine getirmek için uğraşıyoruz. Altını çizerek vurgulamak istiyorum ki yaptığımız bu çalışmalar kesinlikle ve kesinlikle seçim endeksli çalışmalar değil. Bizim anlayışımız da seçime kadar çalış sonra çalışma yoktur, olamazda. İnsanlarımız seçimden sonra bunu rahatlıkla görecekler ki çalışmalarımız ile yine sahada olacağız ve çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” dedi.

-Onlar Konuşur, Ak Parti Yapar

AK Partinin iş yapan bir yapıya sahip olduğunu söyleyen Başkan Yılmaz, “Birileri konuşur ama AK Parti iş yapar, AK Partinin diğer partilerden farkı bu. AK Partinin bir mensubu olarak, AK Partinin elindeki bir belediye başkanı olarak, Siverek Belediye Başkanı olarak arkadaşlarım ve ekibim ile birlikte şunu söylüyoruz. Biz halkımız için varız, halkımızın hizmeti için varız, halkımıza hizmetkâr olmaya devam edeceğiz” dedi.

Mahalle sakinleri çalışmalardan ötürü Belediye Başkanı Resul Yılmaz ve ekibine teşekkür ettiler.

Share
313 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2