logo

06 Nisan 2015

SGK Akçakale İlçe Merkez Müdürlüğünden Öğrencilere Seminer

77Akçakale Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Muharrem Kaya tarafından ilk okul öğrencilerine Zararlı Alışkanlıklar,Zararlı Yiyecekler,Diyabet ve Obezite hastalıkları hakkında seminer verildi.

 

Akçakale Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Muharrem Kaya tarafından çocuklara verilen seminerde Zararlı Alışkanlıklar,Zararlı Yiyecekler,Diyabet ve Obezite hastalıkları ile ilgili öğrencilere çizgi filmler izletildi.

 

Akçakale halk kütüphanesinde düzenlene  seminere Akçakale Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Muharrem Kaya’nın yanı sıra Akçakale ilçe milli Eğitim müdürü Halil Tekyıldız,Akçakale Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ömer Ay,Öğretmenler ve ilk okul öğrencileri katılım gösterdi.

 

Düzenlenen seminerle ilgili Akçakale Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Muharrem Kaya yaptığı açıklamada:“Akçakale sosyal güvenlik merkezi olarak bugün öğrencilerimizle birlikte onlara sosyal güvenlik bilincinin aşılanması gerek kendileri için gerek aileleri için sosyal güvenliğin ne anlama geldiği.Özellikle çocukları bilgilendirme adına işlem yapılması konusunda kendilerine bilgiler verdik.Bu bilgilerimizi bundan sonrada Akçakale ilçemizdeki tüm kesimlere vermek için gayretimiz ve mücadelemiz olacak. Burada temel amacımız buradaki toplumu,sosyal güvenliğin bütün felsefesini kendilerine küçüğünden büyüğüne kadar yerleştirmek ve sonuç itibarı ile Akçakale de farkındalık ve ayrıcalık yaratmak genel temennizdir.Bundan sonra bu programlarımızı sık sık yapacağız. Dedi.

 

Share
347 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2