logo

31 Aralık 2015

Şeyhanlı Derneği Eyyübiye Belediyesi’ni ziyaret etti

Şeyhanlı Eğitim-Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yön.Kur.Bşk. Mustafa Çiçekli ile beraberinde yönetim kurulu Eyyübiye Belediye Başkan Vekili Necmettin Sağlam’ı makamında ziyaret ettiler.

7Ziyarette Derneğin Projelerini Anlatan ve Destek İsteyen yönetim Kurulu üyeleri ” Gençliğe Çok Önem Veriyoruz. Her Mahallede Birer Gençlik Merkezi Kurulmasını istiyoruz. Kurulan Mahallelerdeki Aktif insanların ve Muhtarların sorumluğuna verilmesini ,Gençlerin Spor,Resim,Grafik Tasarım Gibi Alanlarla ilgilenmelerini ,topluma faydalı insanlar olmasını sağlamayız” Şeklinde konuştular.

Eyyubiye Başkan Vekili Necmettin Sağlam ise ” Olumlu Olan Tüm Projelere “Destek Vereceklerini Söyledi. Daha Sonra Yeni Yılla İlgili dua ederek Mesajlarını ilettiler..”Allah’ım, sen evveli ve sonu olmayan cömert, acıyan, ihsanı bol olansın. Bu yeni yılda bize helâl rızıklar ihsan et. Bu sene beni, yakınlarımı ve Müslümanları şeytanın aldatmasından ve tuzaklarından koru. Nefsimizin kötülüklerine karşı bize yardım et”diyerek dua etti.

Share
355 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2