logo

15 Mayıs 2015

Seydi Amca köylerde

Şanlıurfalıların ‘Seydi Amca’sı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, seçim çalışmaları kapsamında köy köy (mahalle mahalle) dolaşarak AK Partiye destek istiyor, ta’ziye ziyaretlerinde bulunuyor.

2.Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu’na AK Parti Karaköprü ilçe Başkanı Av.Ahmet Aksoy ve Karaköprü Belediye Meclis üyesi Bekir Akyol da eşlik ettiler.

 

Karaköprü ilçesine bağlı Yusufkuyu, Gölpınar, Akziyaret, Külaflı köylerini (mahallelerini) ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, vatandaşlarla tek tek tokalaşıp sorunlarını dinledi ve not aldırdı.

Her zaman hemşehrilerinin emrinde olduğunu belirten Milletvekili Eyyüpoğlu, “Hemşehrilerim başımızın tacıdır. Biz onları seviyoruz. Sorunlarının da çözüme kavuşması için hemen elimizden geleni yapıyoruz. Allah’ın izniyle bu dönemde yolsuz, susuz köylerimiz kalmayacak. Zaten köylerimiz mahalle oldu diye Büyükşehir belediyemiz ve ilçe Belediyelerimiz buraların bütün sorunlarını halledecekler. Biz herzaman hemşehrilerimizi ziyaret ediyor, çaylarını içiyor, sohbet ediyoruz. Varsa sorunları ve taleplerini öğrenip değerlendiriyoruz. Hemşehrilerimize de güveniyoruz. 7 Haziran seçimlerinde de AK Partiye oy verecekler, 12 – 0 yaparak Milletvekili 12 arkadaşımızı Ankara’ya yüzümüz ak olarak göndereceklerine inanıyoruz” dedi.

Milletvekili Eyyüpoğlu ve beraberindekiler, Külaplı köyünde ta’ziye ziyaretinde de bulunarak baş sağlığı ve sabır dileklerini ilettiler.

Share
393 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2