logo

30 Mayıs 2015

Seydi Amca Hilvan’da

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu seçim çalışmalarına, Hilvan ilçesinde STK ziyaretleri ile devam etti.

2Seçim çalışmaları kapsamında Hilvan Ziraat Odasını ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu, “Bugün Hilvan’dayız önce köylerimizi ziyaretimizi ettik. Daha sonra Hilvan merkeze geldik. Hilvan’a gelipte Ziraat Odasını ziyaret etmemek olmazdı. Başkanı hem çok severim, hem de benim yeğenimdir. Yeni hizmet binalarının da hayırlı olmasını diliyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Kendisi başarılı, Hilvan halkı da seviyor, hizmetlerinden son derece memnun. Çiftçilerin sorunlarını gerek Şanlıurfa’da, gerek Ankara’da dile getirmiştir. Kendisini kutluyorum” dedi.

 

Hilvan Ziraat Odası Başkanı Hikmet İpar ise; “Sayın Vekilimiz Seyit Eyyüpoğlu bizlere nezaket ziyaretinde bulundular. Kendisine teşekkür ediyorum. Kendisi bazı övgülerde bulundular, ben kendisine çok teşekkür ediyorum. Biz elimizden geldiğince çiftçilerimize hizmet etmeye çalışıyoruz. Ankara’ya gittiğimizde başta Seyit Eyyüpoğlu olmak üzere bütün Vekillerimizin kapısı bizlere her zaman açık oldu. Bizim başarımızda onların rolü çok büyüktür. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu’nun seçim çalışmaları kapsamında, Hilvan Ziraat Odası Başkanlığı ziyaretinde, kendisine AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Abdulkerim Gök, İl Başkan Yardımcısı İbrahim Kaymaz, AK Parti Hilvan İlçe Başkanı Hanifi Düzme, AK Parti eşlik ettiler.

 

Share
374 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2