logo

reklam
06 Ekim 2015

Sevenleri Yetkin’i yalnız bırakmıyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdurrahman N. Yetkin’in Yenişehir Uçaksavar kavşağındaki Seçim Bürosu, sevenlerinin akınına uğruyor.

1

1 Kasım seçimlerinde AK Partinin yeniden tek başına iktidar olması için her adayın öncelikle kendi bölgelerinde ve il genelinde çalmadık kapı, ayak basmadık yer bırakmayarak ziyaretler yaptıklarını belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdurrahman N. Yetkin, “7 Haziran seçimleri sonrası bozulan düzenin, huzur ortamının sağlanması ve istikrarın devam etmesi için 1 Kasım seçimlerinde vatandaşlarımızın AK Partiye oy verecektir. Ziyaret ettiğimiz her yerde gördüğümüz ilgi, partimize gösterilen teveccüh bizleri umutlandırıyor. Allah’ın izniyle bizlerde, vatandaşlarımızın desteğiyle 1 Kasım sonrası Türkiye Büyük Millet Meclisinde Şanlıurfa’mızı Milletvekili olarak en iyi şekilde temsil edeceğiz. İlimize yapılması gerekli yatırım ve hizmetlerin takipçisi olacağız” dedi.

 

Seçim gezilerinin yanı sıra, akşamları da Seçim Bürolarında bir araya gelerek fikir alış verişinde bulunan, karşılıklı sohbet eden sevenleri ile de bir araya gelen AK aday Yetkin, tek düşüncelerinin AK Partiyi yeniden tek başına iktidara taşımak olduğunu söyledi.

Share
356 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2