logo

reklam

Serap Bingöl’e vale vurgunu

Ziya Şark Sofrası Yönetim Kurulu Üyesi Serap Bingöl Çalınan Arabası ile ilgili Basın Toplantısı Gerçekleştirildi.

Bingöl yaşadığı olayları basın mensuplarına anlattı:

Değerli Basın mensupları Ben Serap Bingöl, Ziya şark sofrası Florya Şubesi yönetim kurulu üyesi ve işletmecisiyim. Bu gün sizlere 11.03.2017 tarihinde saat 21.30 sıralarında Büyükçekmece Yakuplu Maya Restorantta çalınan aracımın Restoran sahibi Gürlsel İlgüz tarafından mağduriyetimle ilgili açıklama yapacağım.

Değerli Basın mensupları Şunu belirtmek isterim ki Yakuplu’da yaşadığım talihsiz olay işletmelerde ki güvenlik eksiğinin ortaya çıkmasına neden oldu. Vatandaşların Her kuruluşta olduğu gibi gittiği restoranlar da ve işletmelerde can ve malını korumayla yetkili olan kişi mekân ve işletme sahibi sorumlu kişidir.Benim yaşadığım bu talihsiz olay bir çok işletmeye ve müşterilere örnek teşkil eden bir vakadır. Bu tür olaylarda En çok sorulan soru kasko ve kasko anahtarla çalınan araçları kapsamıyor en azından birçoğu diye bilirim. ülkemizde ki mahkemelerde ki yoğunluk nedeni ile yetkili restoran sahibi Gürsel İlgüz’de bu durumu art niyetli kullanıp dava sürecine sokarak ikinci kez şahsımı mağdur ediyor.Bu tedbirsizlikten çok daha kötü bir durum.Restoran sahibi Gürsel İlgüz önce mağduriyetimi gidereceğini söyleyip oyalama taktiği ile zaman kazanıyor sonra yaşadığım talihsiz olayda mağduriyetimi gidermemek için olayı yargı sürecine sokuyor. kendisi Haksız olduğu halde zaman kazanıyor. Mekanın kameralarının da bozuk olduğunu söylüyor ve bu Kayıtları yok ediyor Bu olay da en önemlisi Emniyeti suistimal edip can ve mal güvenliğimizi korumuyor.

 

Bana sorulan diğer bir soru sizin başınıza gelse ne yapardınız. şubelerim birinde yıllar önce bu olay yaşandı biz ziya şark sofrası olarak müşterimizin aracının bulunma süresini beklemeden mağduriyetini giderdik.Art niyet gözetilen her durumu emsallerine örnek olsun diye üstünü ört pas etmeyi doğru bulmadığımı belirtmek isterim.Benim yaşadığım bu talihsiz olayı başkasının yaşamaması için siz değerli basın mensupları ile paylaşıyorum. Kamuoyuna duyurulur.

Etiketler: » » » » »
Share
261 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2